UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У столичній мерії хочуть позбутися шкідливих заводів, що знаходяться на території міста

Відповідні пропозиції лунають від розробників нового Генерального плану
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу КМДА.  

Зокрема, розробники нового Генплану столиці, врахувавши те, що до основних екологічних проблем міста належить забруднення атмосферного повітря викидами промислових об’єктів, виділили у проєкті документу низку підприємств із найбільшими санітарно-захисними зонами (СЗЗ) розміром 1 тис. метрів і 500 метрів. Це, зокрема, асфальтобетонні заводи, підприємства "Фармак", "Радикал", "Хімволокно" та "Радон".

Подібні підприємства пропонуються для технічного переоснащення, перебазування або зміни функціонального призначення території. Про це повідомили у КО "Інститут Генерального плану міста Києва" ("Київгенплан").

Читайте також: Генплан Києва від Кличка: Додатковий мільйон населення, купа висоток і п’ята лінія метро

Реалізація цих рішень, спрямованих на  мінімізацію шкідливого впливу на здоров’я населення та раціональне використання територій міста, дозволить у подальшому звільнити від СЗЗ близько 1500 га. На сьогодні у Києві площа промислових підприємств та комунально-складських об’єктів разом з їх СЗЗ становить 13,2 тис. гектарів, що складає майже третину від загальної площі забудови міста. У межах цих СЗЗ розташовано близько 1 тис. гектарів житлової забудови, у якій проживає приблизно 250 тис. осіб.

Нагадаємо, перед Новим роком було названо проблеми Києва, які має вирішити новий Генплан міста. 

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme