У столичній мерії хочуть позбутися шкідливих заводів, що знаходяться на території міста

Відповідні пропозиції лунають від розробників нового Генерального плану
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу КМДА.  

Зокрема, розробники нового Генплану столиці, врахувавши те, що до основних екологічних проблем міста належить забруднення атмосферного повітря викидами промислових об’єктів, виділили у проєкті документу низку підприємств із найбільшими санітарно-захисними зонами (СЗЗ) розміром 1 тис. метрів і 500 метрів. Це, зокрема, асфальтобетонні заводи, підприємства "Фармак", "Радикал", "Хімволокно" та "Радон".

Подібні підприємства пропонуються для технічного переоснащення, перебазування або зміни функціонального призначення території. Про це повідомили у КО "Інститут Генерального плану міста Києва" ("Київгенплан").

Читайте також: Генплан Києва від Кличка: Додатковий мільйон населення, купа висоток і п’ята лінія метро

Реалізація цих рішень, спрямованих на  мінімізацію шкідливого впливу на здоров’я населення та раціональне використання територій міста, дозволить у подальшому звільнити від СЗЗ близько 1500 га. На сьогодні у Києві площа промислових підприємств та комунально-складських об’єктів разом з їх СЗЗ становить 13,2 тис. гектарів, що складає майже третину від загальної площі забудови міста. У межах цих СЗЗ розташовано близько 1 тис. гектарів житлової забудови, у якій проживає приблизно 250 тис. осіб.

Нагадаємо, перед Новим роком було названо проблеми Києва, які має вирішити новий Генплан міста. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ