ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У столиці "прикрили" 3 незаконні газозаправні станції, на черзі ще 14

Державна фіскальна служба припинила незаконну діяльність 3 газозаправних станцій у Києві
Depo.
12 червня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua
У столиці "прикрили" 3 незаконні газозаправні станції, на черзі ще 14
У столиці "прикрили" 3 незаконні газозаправні станції, на черзі ще 14

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Газозаправні станції розташовані у Святошинському й Солом'янському районах столиці, реалізовували скраплений газ невідомого походження.

Так, за результатами слідчих дій, які проводилися на підставі постанови Солом'янського районного суду міста Києва, недалеко від аеропорту "Київ" (Жуляни) було демонтовано газозаправну колонку орієнтовною вартістю 417 тис. гривень і вилучено майже 2 тис. л скрапленого газу орієнтовною вартістю понад 15 тис. гривні.

На вул. Зодчих працівники ДФС відділу протидії незаконному обороту підакцизних товарів з незаконного обороту вилучили обладнання орієнтовною вартістю 417 тис. гривень і майже 4 тис. л скрапленого газу вартістю майже 31 тис. гривень.

Крім того, у Солом'янському районі Києва було установлено невеликий автозаправний газовий пункт, що діяв без яких-небудь реєстраційних і дозвільних документів прямо на території паркування для автомобілів.

У цьому місці було вилучено майже 8 тис. л газу, а також газозаправне обладнання вартістю більш як 400 тис. гривень.

Загалом, у рамках слідчих дій із зазначеного кримінального провадження з незаконного обороту підакцизних товарів було вилучено 13,5 тис. л скрапленого газу й три автоматичні газові станції на загальну суму більш як 1,2 млн гривень.

Крім того, за 15 діб у Києві ліквідують 14 газових автозаправок. За це одноголосно проголосували депутати Київради, що входять до тимчасової контрольної комісії з питань перевірки діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових - ред.) на території Києва.

Нагадаємо, на сьогодні у Києві діють близько 300 газозаправних пунктів, з яких щонайменше 200 не мають дозвільних документів.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.