В аеропорту "Бориспіль" не планують відкривати окремий термінал під лоукости

На наступний рік керівництво аеропорту не планує закладати гроші на розконсервацію ще одного терміналу

Depo.
17 липня 2017 17:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Укрінформ".

Зокрема, за словами генерального директора аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна, на період, поки буде здійснюватись розвиток терміналу D, обов‘язково потрібна допоміжна взаємодія з одним із заморожених терміналів.

"На сьогодні ситуація така, що в режимі stand-bу у нас знаходиться термінал В, який відкривається для чартерних і сезонних програм (зокрема, це були хасидські паломники). Його можна протягом лічених днів запустити в роботу. З терміналом F ситуація складніша, оскільки під час переселення з F до D звідти була вилучення частина обладнання", - розповів Рябікін.

За його словами, на розконсервацію терміналу F знадобиться близько 70-80 млн грн, але станеться це не в 2018 році.

"У нас є програма, коли протягом 120 днів ми можемо його розконсервувати і відповідно проінвестувати за ці 120 днів близько 70-80 млн грн. У цій ситуації ми на 2018 рік поки розконсервацію не плануємо, тому що у нас є термінал В, готовий підключитися до роботи. І якщо буде приріст перевізників, які себе позиціонують у лоукост-сегменті, тоді вже наступного року ми будемо планувати внесення коштів на його расконсерівацію, але вже не у 2018 році", - підсумував він.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ