ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В кінотеатрі "Київ" покажуть кращі українські короткометражки 2015 року

Національний центр Олександра Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно випускає в національний кінопрокат четверту збірку дебютних короткометражних фільмів "Українська Нова Хвиля-4"
Depo.
22 грудня 2015 13:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Це фільми молодих кінематографістів, які міксують реальність та ілюзію, різні жанри і тональності. У стрічках немає цілком успішних героїв, це свого роду рефлексія над феноменом лузерства.

Герої не бояться свідчити про власну поразку і створювати фантомні світи, де виростають крила, як у самотньої героїні українсько-французького мультфільму з пташиною назвою "Swan", де сліди війни залишаються лише на синтетичному снігу і завжди є вихід у стилі Сент-Екзюпері, як в анімації "Атракціон". Пристарілих героїв абсурдистської чорної комедії зі скандинавським відтінком "Давай не сьогодні" також щодня спіткає невдача – в них ніяк не виходить померти. Головна героїня стрічки "Скажи кукурудза" готується до вступу на акторський факультет із завзяттям юного боксера, який вийде на вирішальний бій. Так само хвацько на зустріч мрії несе свій інструмент героїня романтичної замальовки "Віолончель" і не з меншим азартом прибріхує про своє життя її випадковий супутник. Документальна стрічка про "ювілейну дитину" Кіма Кузіна з грайливою посмішкою юного Леонардо Ді Капріо осмислює радянську традицію створювати медіа-фігури дітей-героїв, доля яких часто мала незавидний фінал. Підбірка демонструє, як історія невдач в один момент може обернутися справжнім кінематографічним успіхом.

Прем’єрний показ відбудеться 23 грудня в Культурному центрі "Кінотеатр "Київ" (вул. Вел. Васильківська, 19) о 19.15.

Вартість квитків: 55 грн.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ