Вакцинація від COVID-19 у Києві: Біля МВЦ утворилися довжелезні черги (ФОТОРЕПОРТАЖ)
У неділю, 30 травня, у Міжнародному виставковому центрі у Києві продовжує роботу Центр вакцинації від коронавірусу
- Київ
-
30 травня 2021 14:58

Про це повідомляє Depo.Київ.
Поблизу четвертого павільйону Міжнародного виставкового центру на Броварському проспекті, де працює Центр вакцинації від коронавірусу, тисячі охочих вакцинуватися вишикувалися у чергу в кількасот метрів. Там стоять і кияни, і гості міста різного віку: люди з груп ризику і ті, хто записався на вакцинацію в додатку "Дія".
За словами нашого журналіста, черга просувається досить швидко.
Всередині МВЦ, на третьому поверсі зал поділений на бокси, в кожному з яких перебуває вакцинальна бригада. Також є окремий бокс екстреної допомоги, в якому протягом години мають перебувати ті, хто отримав щеплення.
Зазначимо, що щеплення у цьому центрі роблять вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech. За вихідні тут мають змогу вколоти 1600 доз. Попередньої доби до списку записалися понад 23 тисячі осіб.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:53МОЗ: В Україні підлітки стали менше курити сигарети, але все ще користуються "електронками"
- 11:26Ув'язнений столичного СІЗО видурив у родичів військових 350 тис. грн, продавши їм вигадані комплектуючі до РЕБ ФОТО
- 21:11Комунальники столиці попалися на хабарі майже в 400 тис. грн (ВІДЕО) Відео
- 17:23Трьох окупантів засудили в Україні за катування жителя Бучанщини
- 16:10У Києві на американського режисера, який приїхав до України документувати війну, впав балкон ФОТО Відео
- 14:13Роботу Київради намагаються заблокувати, щоб знищити самоврядування в столиці, — Кличко
- 12:08Трьох рашистів засуджено до 12 років тюрми за знущання з цивільного під час окупації Київщини
- 10:38"УЗ" пустить додатковий потяг між Києвом і Ужгородом (ГРАФІК)
- 19:40Кличко вручив митцям премію "Київ" за розвиток української культури та популяризацію її у світі ФОТО
- 17:56Ще 11 українських дітей повернули з окупації, — ОПУ
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 21:21Зловживання без повноважень: директорка одного з департаментів КМДА вказала на абсурдність звинувачень проти неї
- 18:16Пошкоджений обстрілами будинок на проспекті Лобановського у Києві відновили і зробили енергостійким, - Кличко ФОТО
- 16:16Хто по тридцяте "золото", хто "на виліт": завершився чемпіонат України з футболу сезону-2024/25
- 10:48Столиця України знову була атакована російськими дронами: Що відомо
- 19:15Атака на Київщину: кількість постраждалих зросла
- 13:46Кількість постраждалих на Київщині збільшилася до 29, четверо загиблих
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців