Омельченко приведе в Київраду династії Ялових, Бродських, а також Шлапак та інших людей Черновецького

За попередніми даними, "Єдність" може розраховувати на 10-11 мандатів у Київраді

Про це повідомляє Depo.Київ

Згідно даних видання "kyiv1.org" у Київраду проходять такі депутати від "Єдності": Олександр Бродський, Сергій Кримчак, Вадим Іванченко, Андрій Задерейко, Віталій Павлик, В`ячеслав Бродський, Костянтин Яловий, Павло Тесленко, Ігор Кісільов, Алла Шлапак і Володимир Яловий. 

Загалом усіх цих депутатів можна розділити на кілька груп впливів.

Група екс-регіонала Віктора Пилипишина

Бродський Олександр Якович, який з 32 % голосів перемагає по округу № 117.

Він є діючим депутатом Київради і входить до фракції "Єдність". Це соратник колишнього голови Шевченківського району і народного депутата від Партії регіонів Віктора Пилипишина. Звичайно зараз Олександр Бродський не хоче пишатися цими зв'язками, але ще кілька років тому він був лідером осередку ГО "Кияни передусім" на столичному Сирці. Ця громадська організація і належить Віктору Пилипишину.

Бродський Вячеслав Якович, який перемагає з 27% голосів по округу № 116.

Він є братом Олександра Бродського.

Група екс-команди колишнього мера Черновецького

Кримчак Сергій Олександрович, який з 31% голосів виборців виграє по 20 округу.
Вже у 19 років він став депутатом Дарницької районної районної ради. В 21 рік Кримчак йде на підвищення і стає вже депутатом Київради від "Блоку Леоніда Черновецького". Тут йому довіряють дуже хлібне місце - секретар земельної комісії. Депутати Черновецького дуже полюбляли з голосу вносити питання на затвердження Київради. У більшості випадків це були питання про виділення землі тм чи іншим особам. Тодішній секретар земельної комісії не був виключенням. Таким чином вони оминали затвердження проектів рішень профільними комісіями, що апріорі ставило під сумнів легітимність голосування за виділення деяких земельних ділянок.

Павлик Віталій Андрійович, який перемагає з 27% голосів виборців по округу №18.
У 2006-2008 роках Павлик був на пару з Сергієм Кримчаком депутатом Дарницької районної ради, а у 2008 пройшов по спискам "Блоку Черновецького" у Київраду. Тут він був головою постійної комісії з питань правопорядку, регламенту і депутатської етики. У пресі Павлика навіть називали провідним юристом політичної сили Черновецького.
Павлик, керуючи дотримання регламенту у Київраді часів "молодої команди", в деякій мірі давав зелене світло на внесення багаточисельних земельних питань з голосу, які проштовхували депутати "Блоку Черновецького".

Шлапак Алла Василівна, яка з 23% голосів перемагає по округу № 74.
у 2008 році пройшла до Київради за списком "Блоку Леоніда Черновецького". Космічний мер доручив Аллі Василівні керувати постійною комісією з питань гуманітарної політики. Крім того, вона була і співголовою "БЛЧ" у Київраді. Те що Шлапак мала наближені ділові стосунки з Черновецьким доводить і той факт, що свого часу Леонід Михайлович зробив її навіть своїм заступником. На посаді заступниці очільника Києва Шлапак курувала питання соціального захисту і охорони здоров'я Києва. "Любімиє бабушкі" Черновецького залюбки отримували від влади Києва подачки у вигляді 50-100 гривень. У цій "схемі" брала участь і Алла Василівна.

Тесленко Павло Петрович з 25% голосів проходить по округу №54.
Свого часу він проходив у Київраду за списками партії Миколи Катеринчука. Втім, після цього він одразу перейшов у "молоду команду" Леоніда Черновецького. А коли і Блок "космічного мера" почав тріщати, Тесленко перебіг у фракцію "Партії регіонів" у Київраді.

Люди Сан Санича

Яловий Володимир Борисович перемає по округу №120 з 20% голосів.
Це боєць старої закалки і пройшов з Омельченком майже усю усю його каденцію на посаді мера столиці. При Сан Саничу Яловий був секретарем столичного парламенту.

Яловий Костянтин Володимирович, який з 25% перемагає по округу № 119.
Його можна назвати, як членом команди Омельченка, так і соратником екс-регіонала Віктора Пилипишина. Костянтин Яловий є сином екс-секретаря Київради Володимира Ялового. Втім, наразі він є і зятем Віктора Пилипишина.

Крім цього, у Київраду, за попередніми даними, проходять ще троє депутатів від "Єдності" – Вадим Іванченко, Андрій Задерейко і Ігор Кісільов.

Усі вони є членами партії екс-мера Омельченка.

Наприклад, 31-річний Кісільов тимчасово не працює, а Іванченко є заступником директора одного з приватних підприємств. Задерейко прцює економістом на одному з підприємств.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Київрада