Власники МАФів перекрили рух навпроти столичної станції метро Васильківська (ФОТО)

Біля столичної станції метро Васильківська власники МАФів перекрили дорогу, намагаючись отримати мораторій на демонтаж кіосків
Depo.
24 червня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Фейсбуці" повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець, передає Київ.depo.ua.

Власники МАФів перекрили рух навпроти столичної станції метро Васильківська (ФОТО) - фото 1

"МАФовикі перекрили рух навпроти станції метро Васильківська, таким чином вони намагаються отримати мораторій на демонтаж, доставляючи додатковий дискомфорт киянам, вже не тільки своїми незаконними МАФами перекривають доступ до зупинки і на площі в цілому, але і заважаючи банально руху транспорту", - написав він.

Власники МАФів перекрили рух навпроти столичної станції метро Васильківська (ФОТО) - фото 2

Тим часом, на Троєщині при демонтажі кіосків не обійшлося без інцидентів.

"Мафовікі-мережевики продовжують тиск на працівників за демонтаж незаконних МАФів. На Троєщині (Милославська) криміналітет облив маніпулятор бензином на стоянці і намагався підпалити", - повідомив чиновник і закликав міліцію втрутитися в ситуацію.

Нагадаємо, вчора у Києві на вулиці Дегтярівській під час спроби демонтажу незаконно встановленого МАФу власниця одного з них вилізла на автокран і погрожує порізати собі вени.

28 травня Київрада дозволила демонтувати засоби пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та автокав'ярні.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.