Євробачення: У Києві річковий транспорт можуть зробити безкоштовним

Річковий транспорт, який у Києві мають намір запустити до початку Євробачення, можуть зробити безкоштовним для гостей конкурсу

Depo.
13 березня 2017 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, повідомляє Depo.Київ з посиланням на 44.ua.

"На даний момент тривають розрахунки вартості ціни на квиток у річковому транспорті. Також розглядається варіант безкоштовного проїзду для відвідувачів пісенного конкурсу Євробачення. Інтервал руху буде визначатися у відповідності з пасажиропотоком", - сказав Майзель.

За словами чиновника, триває робота над планами маршрутів по Дніпру та їх організацією.

"Варіанти маршрутів - з причалу № 10 від Річкового вокзалу до Микільської Слобідки на лівому березі Дніпра (навпроти Міжнародного виставкового центру). Крім того, з метою популяризації проекту розпочато переговори по організації перевезень також з житлового масиву Оболонь. Зараз бригади робітників ведуть активні роботи з благоустрою території біля МВЦ", - додав він.

Пасажирські судна будуть перевозити від 60 до 100 пасажирів. Зараз фахівці обговорюють долю річкового транспорту після завершення Євробачення.

Нагадаємо, в лютому поточного року повідомлялося, що річковий транспорт з'єднає столичний Поділ з лівим берегом.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ