UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Загроза нападу Росії: Кличко розповів, скільки укриттів є у Києві

Зусилля міської влади Києва спрямовані і на те, щоб запобігти можливим провокаціям, і на те, щоб вистояти в умовах військового нападу

Надія Собенко
Журналіст розділу Depo.Київ.
Загроза нападу Росії: Кличко розповів, с…
Фото: Скріншот

У Києві є понад 500 укриттів для евакуації населення на випадок екстреної ситуації.

Про це на брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко, повідомляє Depo.Київ.

За його словами, зусилля міської влади Києва спрямовані і на те, щоб запобігти можливим провокаціям, і на те, щоб вистояти в умовах військового нападу.

"Ми в столиці не применшуємо серйозності викликів. Але мусимо діяти з тверезою головою, рішуче і спокійно. Зазначу, що вся система життєзабезпечення Києва працює сьогодні без збоїв", – зазначив він.

За словами Кличка, об’єкти критичної інфраструктури, працюють у режимі підготовки до роботи в умовах НС. Підприємства забезпечені гарантованим безперебійним зв’язком на випадок відсутності мобільного зв’язку та інтернету. Також міська влада вирішила покращити систему оповіщення населення.

"У Києві створені комісії з питань евакуації населення – на рівні КМДА та в кожному районі. План евакуації визначає місця розташування збірних пунктів, кількість необхідного транспорту та безпечні райони для розміщення населення в межах міста", – сказав мер.

Кличко також наголосив, що кілька років тому в місті було 1,5 тисячі придатних укриттів, а на сьогодні їхню кількість збільшили утричі.

Загалом до фонду захисних споруд цивільного захисту входять понад 500 сховищ. Вони розташовані на об’єктах критичної інфраструктури і призначені для захисту працівників. Та майже 4500 споруд подвійного використання, де в разі надзвичайної ситуації можуть укритися мешканці міста. Це – підземні паркінги і переходи, заглиблені станції метро, підвали та напівпідвали.

Нагадаємо, місто розробило карту об’єктів укриття населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру. На мапі можна перевірити найближчі споруди до вашого дому чи роботи.

Як відомо, у столиці налічується:

  • 514 бомбосховищ;
  • 3687 цокольних та підвальних приміщень;
  • 409 підземних паркінгів;
  • 272 підземні переходи;
  • 47 підземних приміщень метрополітену.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme