Загроза вторгнення Росії: Як виглядають бомбосховища Києва (ФОТО)

У Києві існує 514 бомбосховищ. Крім того, як укриття можуть використовуватися будівлі подвійного призначення

Надія Собенко
Журналіст розділу Depo.Київ.
Загроза вторгнення Росії: Як виглядають…
Фото: Сьогодні

На тлі нарощування Кремлем військ біля кордонів України і загрози вторгнення російських військ, у Києві створено фонд захисних споруд цивільної оборони і їх регулярно перевіряють.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Сьогодні".

Загалом у столиці налічується:

  • 514 бомбосховищ;
  • 3687 цокольних та підвальних приміщень;
  • 409 підземних паркінгів;
  • 272 підземні переходи;
  • 47 підземних приміщень метрополітену.

За потреби керівники організацій та власники згаданих вище споруд забезпечать вільний доступ для укриття.

Бомбосховище у Києві

Туалет у Бомбосховищі

Двері утриття

Як пояснив директор департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, об'єкти подвійного використання застосовують залежно від засобів ураження. Це можуть бути прямі бойові дії, чи бомбардування, чи артилерійські обстріли

".У Києві об'єктів подвійного використання майже 5 тисяч. До них відносяться підвальні приміщення, поглиблені станції метрополітену, підземні паркінги та підземні переходи. Одночасно ми можемо захистити 2 млн 800 тисяч людей", – розповів він.

Генератор у бомбосховищі

Система забезпечення повітрям

Зазначимо, що у разі тривоги автомобілі з паркінгів евакуюють.

Укриття па паркінгу

Укриття на паркінгу

Бочки з водою

Фото: "Сьогодні"

У разі НС необхідно взяти з собою тривожну валізу, у якій мають бути:

  • Копія документів;
  • Теплі речі;
  • Продукти;
  • Вода;
  • Ліки.

Зазначимо, що місто розробило карту об’єктів укриття населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру. На мапі можна перевірити найближчі споруди до вашого дому чи роботи.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Олексій Резніков закликав Канаду, США та Велику Британію збільшити кількість своїх військових інструкторів в Україні та розмістити їх поблизу лінії зіткнення.

Начальник Штабу оборони Канади Вейн Ейрі своєю чергою заявив, що Канада не надсилатиме до України додаткових інструкторів. На його думку, збільшення кількості військ в Україні може спровокувати Росію. 

Водночас колишній радник президента США із питань національної безпеки Джон Болтон заявив, що НАТО має розмістити в Україні війська на ротаційній основі. На його думку, російська агресія проти України є лише частиною ширшої стратегії Путіна щодо збереження впливу Кремля в близькому зарубіжжі Росії. 

За даними української розвідки, Росія стягнула до кордонів України вже понад 94 тисячі військових. Відомо, що у квітні та вересні цього року Росія стягувала до наших кордонів понад 50 батальойонно-тактичних груп.

Американські ЗМІ з посиланням на дані розвідки США повідомили, що Росія для вторгнення в Україну може використати 175 тисяч військових.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme