Заповненість 110%: Кличко показав лікарню з хворими на коронавірус (ВІДЕО)
Деякі медзаклади Києва переповнені хворими на коронавірус. У лікарні №3 заповненість ліжок – 110%
- Київ
-
7 квітня 2021 13:32
Про це на брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Depo.Київ.
За його словами, ситуація в столиці дуже складна. У місті є підготовлені вільні місця в пологових будинках і в дитячих лікарнях. А більшість інших медзакладів, які приймають хворих на коронавірус, заповнені – деякі більше, ніж на 100%.
"Наприклад, міська лікарня №3, де я побував учора ввечері. Там лікарі кажуть, що працюють вже на 110% від потужності. Тобто додали ще ліжка до підготовлених раніше, щоб приймати пацієнтів, яких привозить швидка", – зазначив мер.
Кличко продемонстрував відео з лікарні.
Кличко наголосив, що місто продовжує шукати можливості і готувати додаткові ліжка.
"Приймати пацієнтів із COVID-19 готуються, зокрема, в протитуберкульозному диспансері. Там сьогодні ремонтують систему подачі кисню. Облаштовують ліжка. І вже набирають фахівців, які лікуватимуть хворих на коронавірус", – сказав він.
Також Кличко повідомив, що міський госпіталь ветеранів війни сьогодні приймає пацієнтів інших профілів – зокрема, терапевтичного та неврологічного, яких не можуть приймати інші медзаклади, де звільнили чи звільняють ліжка, щоб лікувати хворих на коронавірус.
Нагадаємо, за минулу добу, 6 квітня, у Києві виявили 1417 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Від ускладнень хвороби померли 45 пацієнтів.
У зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу Київ з 5 квітня посилив карантинні обмеження. У місті закрили всі школи і дитячі садочки. Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працює за спеціальними перепустками. Обмеження діятимуть щонайменше до 16 квітня.
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що міська влада свідомо оголосила локдаун і обмеження пересування транспортом, щоб забезпечити розрив ланцюга передачі коронавірусу. За його словами, медична система столиці на межі колапсу.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:50Кличко: 225 штурмовий полк отримав ще майже 3000 безпілотників від киян ФОТО
- 11:07На систематичних хабарях погоріли посадовці Київської митниці
- 11:05У киянина вилучили російський "шахед", який він перевозив на даху авто
- 23:23Уже цього тижня у столиці розпочнуть монтувати Новорічну ялинку
- 20:57Українські аеропорти готові до відновлення роботи: коли
- 17:53Кличко: Київ додатково вироблятиме близько 100 мВт електроенергії для об’єктів критичної інфраструктури
- 17:05Труханов подав апеляцію на рішення суду про цілодобовий домашній арешт
- 14:03Київрада збільшить підтримку Сил оборони ще на 1 млрд грн, кошти спрямують на посилення ППО столиці, — Кличко
- 11:22Генеральне прибирання перед здачею квартири Актуально
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 20:14В Києві частково перекриють один з ключових проспектів
- 16:50 Українці зможуть скористатися 3 тис. безоплатних кілометрів на поїздки "Укрзалізницею", — Зеленський
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:54Поліція вилучила записи з відеокамер у столичному ТЦК, де помер мобілізований
- 10:40Повідомлено про підозру рашисту, причетному до вбивств 17 мирних жителів Бучі, - ОГПУ
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 18:01 У Києві на сортувальному центрі "Укрпошти" вибухнула посилка: є поранені
- 16:11КМДА: Кошти на мобільні укриття виділені, пошук житла для постраждалих від обстрілів триває постійно
Сектор

