Затори, порожнє метро та перевірки документів: Як соцмережі відреагували на "червону" зону у Києві
Київ із 1 листопада перейшов у "червону" зону карантину. У місті посили обмеження
- Київ
-
1 листопада 2021 13:50

У Києві з початку доби 1 листопада встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Depo.Київ забрало реакцію киян на додаткові обмеження.
Зазначимо, що від сьогодні забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо. Працювати продовжують продуктові магазини, АЗС, пошта, банки, аптеки, ветклініки.
Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані.
У транспорті тепер мають право їздити лише люди, які мають паспорт вакцинації, негативний тест на коронавірус чи довідку про одужання від COVID-19.
Через нові обмеження у столичній підземці вранці було незвично малолюдно, хоча на деяких станціях людей все ж було досить. При цьому на вході в метро документи у пасажирів не перевіряли.
Водночас у наземному транспорті вранці правоохоронці перевіряли у пасажирів ковід-документи. Зазначимо, що поліцейські проводять вибіркову перевірку.
Заклади харчування також почали перевіряти ковідні документи.
Попри майже порожній громадський транспорт у Києві вранці утворилися шалені затори і зросли тарифи на проїзд у таксі.
Школи переведені на дистанційку, садочки зможуть працювати лише, якщо щеплені 100% співробітників. Водночас користувачі соцмереж пишуть, що деякі вчителі скасували уроки.
Нові обмеження спричинили ажіотаж у пунктах вакцинації.
Нагадаємо, у Києві з початку доби 1 листопада встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
У четвер, 28 жовтня, відбулося позачергове засідання Держкомісії ТЕБ та НС, на якому ухвалили рішення про запровадження у Києві з 1 листопада 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:36"Укрзалізниця" запускає нові маршрути з серпня
- 17:27Фестиваль героїчної кави "Філіжанка" об’єднає українців заради памʼяті та сили життя
- 13:3072 бригада та 3 полк ССО отримали понад тисячу дронів від столичної громади, - Кличко
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 08:02"УЗ" додає місця на потяги до Рахова
- 11:40Юридичний переклад у Києві: що потрібно про нього знати Актуально
- 09:45Повітряну тривогу на Київщині оголошуватимуть по-новому
- 18:57"Укрзалізниця" запускає додатковий потяг з Києва до Чернігова на чотири дні
- 09:13Чергова стрілянина в столиці: Поліція затримала чоловіка, що стріляв по автомобілю ФОТО
- 09:21У Василькові на Київщині невідомий стріляв у водія позашляховика. Стрільця шукають
- 15:3117-річна Таїсія Онофрійчук виграла Кубок світу з гімнастики
- 08:42Після нічної атаки в Києві перекрили проїзд низкою вулиць
- 22:28УДО перекриє центр Києва через іноземців
- 23:55Вже готуються перші рішення: Зеленський оновив склад РНБО Відео
- 20:46У Києві чоловік поранив ножем відвідувача ТРЦ
- 19:28Американці не дали звільнити Буданова,— британське видання The Spectator
- 20:45Прем'єрка Свириденко підтвердила домовленість зі США про інвестиції в українське виробництво безпілотників
- 18:39Нові компанії та фокус на ШІ: Як пройшли Загальні збори IT Ukraine ФОТО
- 18:27Кличко в інтервʼю Deutsche Welle: Щоб нас поважали – ми маємо бути сильними і на фронті, і в економіці