ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Завтра в Києві подорожчає хліб

У Києві з 1 грудня 2015 року будуть підняті відпускні ціни на основні сорти хлібу публічного акціонерного товариства "Київхліб"
Depo.
30 листопада 2015 14:27
ФОТО: depo.ua
Завтра в Києві подорожчає хліб
Завтра в Києві подорожчає хліб

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ПАТ "Київхліб".

"На жаль, з часу останнього підняття цін 18 лютого 2015 року, відбулось загострення економічної ситуації в країні, спостерігалися стрімкі інфляційні процеси, зростала вартість всіх складових продукції. В результаті чого ПАТ "Київхліб" опинилось в критичній ситуації, коли витрати на виробництво вже не можна перекривати за рахунок внутрішніх резервів", - йдеться у повідомленні.

Завтра у Києві подорожчає хліб - фото 1

Як зазначається, протягом останнього часу спостерігалася тенденція до зростання вартості борошна, питома вага якого в структурі собівартості займає до 40%, а також інших складових, а саме газу, електроенергії, іншої сировини (цукор, олія, дріжджі, сіль), на законодавчому рівні збільшився розмір мінімальної заробітної плати.

"Підприємству не вистачає обігових коштів для покриття своєї поточної діяльності. При наявних умовах роботи та збереженні нинішнього рівня цін існує реальний ризик зупинки виробництва. Для відновлення стабільної роботи ПАТ "Київхліб" та виконання зобов'язань по забезпеченню населення соціально-важливим продуктом, було прийняте рішення підвищити ціни на основні (масові) сорти хліба та їх приведення до економічно обґрунтованого рівня", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, повідомляється, що ціни на три види хлібобулочних виробів (український домашній 0,95кг, пшеничний київський 0,65кг та батони звичайні в/с, 0,5кг), що реалізуються в мережі фірмової торгівлі за умовами інвестиційних договорів, залишаються незмінними.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до кінця листопада в Києві піднімуть ціну на хліб. У Департаменті промисловості і розвитку підприємництва КМДА зазначили, що вплинути на підвищення цін у столичних торгових мережах не можуть.

Сьогодні у Києві можна придбати хліб за ціною 7,2 грн за буханець "Українського", 5,60 грн за батон та 6,1 грн за "Пшеничний".

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ