Зеленський з підказки Єрмака підтримав російський проєкт "Бабиного яру", – Зісельс
Президент Володимир Зеленський підтримав російський проєкт Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" замість українського
- Київ
-
24 грудня 2020 12:59
Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив член ініціативної групи "Першого грудня" Йосиф Зісельс, повідомляє Depo.Київ.
За його словами, у Бабиному яру, на місці масових поховань не буде великого будівництва, не буде заглиблення у землю. А поруч, у вільнму від праху людей місці буде два великих об'єкти, один з них Музей пам'яті жертв Бабиного яру.
"І це саме про нього говорив міністр Ткаченко, що його буде відкрито в наступному році. Але, на жаль, не буде його відкрито. Бо фінансування зменшено категорично, секвестр бюджету, грошей нема. Гроші можна було б здобути, якби наша влада стала на бік українського проєкту. Але те, що схвалив Зеленський – він схвалив російський проект. Він не розібрався", – сказав Зісельс.
За його словами, підтримати російський проєкт меморіалу Зеленському підказав "сумновідомий Андрій Єрмак".
"У нього (Зеленського, – ред.) була зум-конференція з очільниками російського проєкту. Після цього він ще у липні виступив і схвально відгукнувся. Зараз, коли він підписував, бо писав Єрмак, наказ про будівництво, там згадали про 80-і роковини (Бабиного яру, – ред.) там знову таки підтримка російського проєкту", – сказав Зісельс.
Він наголосив, що український проект Зеленський взагалі не бачить, хоча йому ще у травні писала велика група інтелігенції – 750 підписів, щоб він звернув увагу на український проект.
"Він не захотів зустрітися ані з ними, ані з нашою групою "Першого грудня", яка також йому написала: зверніть увагу на український проєкт. До речі, український проєкт – це державний проєкт. Замовлення на концепцію йшло від Кабміну. Але від попереднього кабінету, від Гройсмана", – зазначив Зісельс.
"Російський проєкт – приватний. У нього потужний піар, багато грошей", – додаві він.
Зісельс переконаний, що російський проєкт – частина гібридної війни, і його мета спаплюжити Україну і представити її перед світом як антисемітську державу.
Нагадаємо, Єрмак та Шмигаль очолили комітет щодо розвитку "Бабиного Яру".
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:26 Офіс генпрокурора оголосили підозру в держзраді трьом міністрам оборони часів Януковича Відео
- 16:30"Чорний телефон 2": вийшов трейлер сиквелу з Ітаном Гоуком в головній ролі Відео
- 13:58Як вибрати ідеальний набір для малювання за номерами: поради для початківців Актуально
- 10:05"УЗ" призначає додатковий поїзд Київ — Ясіня (ГРАФІК)
- 07:10У Києві є загиблі та поранені через дронову атаку
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 20:41Високий попит: УЗ призначила додатковий поїзд до Карпат
- 20:03Столичний оперативник брав замовлення на приватні розслідування та заробляв на цьому гроші: Погорів на Закарпатті
- 10:50ЗСУ та СБУ атакували підрозділ ракетних військ РФ: Уражено установку ОТРК "Іскандер", з якої намагалися вдарити по Києву Відео
- 09:40У Сквирі на Київщині на вулиці вибухнула граната, є поранені
- 22:08Командир однієї з військових частин Києва не хотів їхати на фронт і вирішив заплатити за "правильне" рішення ВЛК (ВІДЕО) Відео
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 18:3520-річчя гурту AVIATOR, Гудімов й Харчишин, хіти з фільмів Тарантіно та джазова класика — барвистий червень у столичних клубах Відео
- 10:02Потяг між Ужгородом і Києвом ходитиме й протягом червня (ГРАФІК)
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 17:15Кличко: У серпні до Києва приїдуть мери європейських міст з візитом солідарності – визначатимуть спільні проєкти в Україні
- 11:40"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 12:00У Києві затримали агента РФ, що готував теракти в столиці
- 18:53МОЗ: В Україні підлітки стали менше курити сигарети, але все ще користуються "електронками"