Зняли обмеження: Аеропорт "Бориспіль" знову відкрили для всіх
Аеропорт "Бориспіль" дозволив супровідникам вхід без документа про вакцинацію
- Київ
-
2 січня 2022 14:24

З 31 грудня адміністрація аеропорту "Бориспіль" дозволила вільний вхід і в термінали летовища пускатимуть не лише пасажирів, а й супровідників.
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу аеропорту.
Однак, попри вільний доступ, відвідувачі зобов'язані носити засоби індивідуального захисту (респіратор чи маску), а на вході у термінал працівники аеропорту міряють температуру тіла.
"Якщо ваша температура тіла не перевищує 37,2 градуса, то вхід до аеропорту – вільний. Якщо – вище, то, на жаль, вас до аеропорту не пропустять. При цьому вам не потрібно пред’являти на вході документ щодо тестування на COVID-19, вакцинації від COVID-19 чи одужання особи від COVID-19", – зазначили у пресслужбі.
Нагадаэмо, "Укрзалізниця" підвищила вартість проїзду у поїздах Kyiv Boryspil Express за маршрутом "Київ-Пасажирський" – аеропорт "Бориспіль". Проїзд подорожчав з 10 грудня 2021 року. До вартості квитків на експрес "Київ пасажирський" – аеропорт "Бориспіль" додали комісійний збір у розмірі 20 грн, тож тепер вартість поїздки становитиме 100 грн.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:15Кличко вручив нагороди ветеранам під час заходу "Сильні разом"
- 17:18Начальник ДБН "засвітився" у наркосправах на замовлення картелю, — ЗМІ
- 10:30Прем'єра української різдвяної казки "Вартові Різдва" відбудеться 4 грудня в усіх кінотеатрах країни Відео
- 18:42У Києві повністю поновили електропостачання після російського обстрілу
- 17:26 Офіс генпрокурора оголосили підозру в держзраді трьом міністрам оборони часів Януковича Відео
- 16:51У Києві створять сквер пам’яті загиблих у війні журналістів
- 16:30"Чорний телефон 2": вийшов трейлер сиквелу з Ітаном Гоуком в головній ролі Відео
- 13:58Як вибрати ідеальний набір для малювання за номерами: поради для початківців Актуально
- 10:05"УЗ" призначає додатковий поїзд Київ — Ясіня (ГРАФІК)
- 07:10У Києві є загиблі та поранені через дронову атаку
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 20:41Високий попит: УЗ призначила додатковий поїзд до Карпат
- 20:03Столичний оперативник брав замовлення на приватні розслідування та заробляв на цьому гроші: Погорів на Закарпатті
- 10:50ЗСУ та СБУ атакували підрозділ ракетних військ РФ: Уражено установку ОТРК "Іскандер", з якої намагалися вдарити по Києву Відео
- 09:40У Сквирі на Київщині на вулиці вибухнула граната, є поранені
- 22:08Командир однієї з військових частин Києва не хотів їхати на фронт і вирішив заплатити за "правильне" рішення ВЛК (ВІДЕО) Відео
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 18:3520-річчя гурту AVIATOR, Гудімов й Харчишин, хіти з фільмів Тарантіно та джазова класика — барвистий червень у столичних клубах Відео
- 10:02Потяг між Ужгородом і Києвом ходитиме й протягом червня (ГРАФІК)