АМКУ визнав незаконною заборону продажу алкоголю в столичних МАФах

Рішення Київської міської ради про заборону продажу алкоголю в кіосках і засобах пересувної торгівлі є незаконним

  • Київ
  • 21 листопада 2017 16:25

Про це заявив голова Київського територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) Олексій Хмельницький, повідомляє Depo.Київ.

"Сьогодні адмінколегією київського обласного територіального відділення АМКУ було схвалено рішення, згідно з яким визнано незаконним, таким, що порушує конкуренцію, рішення Київради щодо продажу алкоголю в МАФах. Цим рішенням Київрада заборонила продаж алкоголю в МАФах, водночас у стаціонарних спорудах і мережах супермаркетів дозволила. Це пряме порушення конкуренції", – сказав він в "Українському кризовому медіа-центрі".

Представник АМКУ додав, що Київській раді виписали штраф у розмірі 5100 грн і дали один місяць на виконання цього рішення.

Додамо, що в Києві у кожному п'ятому "МАФі" продають сурогатний алкоголь, і є споживачі, які купують такий товар.

У вересні поточного року повідомлялося, що окрім пива з МАФів також мають прибрати увесь алкоголь.

Нагадаємо, влітку в Києві хотіли заборонити продаж алкоголю в МАФах. Так, ще в березні депутати Київради прийняли рішення про повну заборону продажу алкоголю у МАФах. 8 квітня мер Кличко офіційно підписав це рішення.

Втім, торгаші одразу почали ігнорувати рішення про заборону спиртного. Крім того, торгаші кілька разів влаштовували масові мітинги стосовно даного питання, мовляв, столична влада ставить на коліна бізнес.

І торгашам вдалося частково дотиснути Кличка і його команду. Так, у мерії пообіцяли довзолити продаж спиртного у кіосках до 1 вересня. Такий собі перехідний період. Тепер команді Кличка взагалі доведеться схилити голову перед торгашами алкоголю - наразі перемога за ними.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #алкоголь