Через російський серіал волонтерку посеред траси висадили з автобусу. Водія в Києві чекала "тепла зустріч"

По дорозі із Луцька у Київ посеред траси висадили волонтерку на госпітальєрку, які просили водія автобуса вимкнути російський серіал, який транслювався у салоні

Через російський серіал волонтерку посер…
Фото: facebook.com/yaryna.chornohuz

Про це написала у Facebook госпітальєрка і волонтерка Ярина Чорногуз, інформує Depo.Київ.

"Ми були змушені зупинити автобус фірми Busfor.ua, яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився", - написала вона.

За словами Чорногуз, водій почав вимагати, дізнатися думку більшості автобуса.

"Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно, пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала назад з Італії і що їй байдуже на каком язикє і що ми вбивці, що їздимо на війну. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима", - додає дівчина.

Вона також додала, що прохання диспетчерки фірми вимкнути російське кіно та вибачитися за погрози, водій проігнорував. "Нас двох, волонтерку аеророзвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно", - розказала Чорногуз.

Пізніше стало відомо, що водія автобуса, який висадив Чорногуз та її подругу, у Києві зустрічали активісти та прості громадяни. Дівчата добрались до Києва, але свої дії вони регулярно відписували у соцмережі. "Друзі, дякую за підтримку й репости. Ми з Настею вже достопили до Рівного, і звідти їдемо другим автобусом на Київ. Нас уже повідомили, що там водія-хероя, який нас висадив за прохання вимкнути російський серіал, чекає тепла зустріч у Києві", - написала Чорногуз.

У свою чергу, вона подякувала компанії-перевізнику, за принесені вибачення. "Дякуємо компанії-перевізнику за миттєву реакцію та за дзвінки водієві, на які той не зреагував. Сподіваюся, що це буде прикладом для інших перевізників. Люди мають або відпочивати на автобусних рейсах, або слухати і чути українське на своїх дорогах", - написала волонтерка.

Зокрема, сама компанія-перевізник Winew і Bus Trans, якій належить цей автобус, відреагувала на заяву Чорногуз наступним чином. "Ми щойно дізналися про ситуацію, котра виникла в автобусі, і м‘яко кажучи шоковані вчинком водіїв", - написали у компанії.

"По-перше, адміністрація видає на кожний автобус флешки з українськими стрічками, тому нам на даний момент незрозуміло як російськомовний фільм з‘явився на екрані автобуса. По-друге, що найбільше вразило нас - це реакція водіїв, котрі відмовились вимкнути його на прохання дівчини", - повідомили на сторінці компанії на Facebook, та принесли офіційні вибачення "за неприпустиму поведінку працівників фірми".

У компанії, зокрема, засудили цей інцидент з водієм. "Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому", - резюмували вони.

Тим часом у Києві зібрався натовп людей, що чекали на водія. Але згодом з’ясувалось, що водій автобуса дізнавшись про інформацію про скупчення людей на автовокзалі, вирішив висадити пасажирів автобуса не у пункті призначення.

Сама Чорногуз подякувала всім, хто прийшов. "Спасибі всім, хто прийшов підтримати. Водій-херой поїхав в об’їзд автостанції)) Я рада, що мене зустріли люди, які б мовчазною більшістю в автобусі ніколи не були", - написала вона, та зауважила, що вона та її подруга "самі вимагали, щоб нас висадили. Бо це принципово".

Нагадаємо, 22 січня на Сході від снайперської кулі загинув 22-річний житель Луцького району Микола Сорочук. Про смерть волинянина повідомила його дівчина Ярина Чорногуз. Хлопець був родом з села Лище, що неподалік Луцька, добровольцем на війну пішов через рік після закінчення школи.

Прощання із загиблим внаслідок ворожого снайперського обстрілу у зоні ООС на Донеччині бійця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Миколою Сорочуком відбулося спочатку в Маріуполі, а тоді вже на рідній Волині.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme