ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Черги за дешевим хлібом: Кияни за півгодини розкуповують по 200 паляниць

Після здорожчання хліба придбати випічку за економ-цінами у столиці можна виключно в мережі соцкіосків ПАТ "Київхліб", де батон коштує 4,15 грн., "Пшеничний" – 4,05 грн., а "Український" – 5,25 грн.
Depo.
9 грудня 2015 12:42
ФОТО: depo.ua
Черги за дешевим хлібом: Кияни за півгодини розкуповують по 200 паляниць
Черги за дешевим хлібом: Кияни за півгодини розкуповують по 200 паляниць

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Зазначається, що таку вартість було зафіксовано в серпні минулого року, і відтоді вона залишається незмінною.

"Найшвидше люди розкуповують батони та "Український". У години пік розпродуємо до 200 паляниць за півгодини", – каже продавець павільйону на Воскресенці Олена Володимирівна.

Окрім дешевої "трійки", на полицях кіосків площею 30 кв.м міститься ще приблизно 20 різновидів хліба, а прилавки та холодильники заповнені молочними виробами, тортами, питними напоями та іншими харчами.

Така кількість продукції на полицях не влаштовує багатьох покупців.

"Дуже хотілося б, аби цих додаткових товарів, що займають 80% місця на прилавках, поменшало хоча б на третину. Нерідко доводиться стояти в черзі по один буханець близько 20 хвилин, при цьому чекати потрібно переважно на вулиці, бо всередині може розміститися щонайбільше десять осіб", – зазначає мешканка Деснянського району Марія Кульчан, яка проживає на вул. Анни Ахматової.

У свою чергу, у ПАТ "Київхліб" повідомляють, що вся продукція в кіосках не суперечить інвестиційному договору, підписаному між виробником та профільним управлінням КМДА. А от на появу там алкогольних напоїв і тютюнових виробів назавжди накладено табу.

До речі, найбільше соціальних хлібних павільйонів є наразі у Святошинському районі – 23, у Дарницькому – 18, у Деснянському – 17. Найменше – у Шевченківському та Печерському.

Нагадаємо, у Києві 1 грудня підняли ціни на основні сорти хлібу публічного акціонерного товариства "Київхліб". Ціни зросли на український столичний подовий (з 6,90 грн до 7,92 грн), пшеничний традиційний (з 5,64 грн до 6,24 грн) і батон нарізний київський (з 5,34 грн до 5,64 грн). При цьому, як поспішили запевнити в "Київхлібі", вартість соціальних сортів хліба український домашній (5,25 грн), пшеничний київський (4,05 грн) і батон звичайний (4,15 грн) підвищуватися не буде. Купити їх за такою ціною можна в спеціалізованих кіосках "Київхліба", які почали встановлювати з початку цього року у всіх районах Києва.

Також в інтернеті опублікували фотографію, на якій видно, як у Києві пропонують пенсіонерам безкоштовний хліб.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ