Декларації чиновників Кличка: Сотні тисяч доларів готівки, купа нерухомості та круті автівки

Більшість директорів Департаментів Київської міської державної адміністрації мають неабиякі статки
 

Декларації чиновників Кличка: Сотні тися…

Багатьом очільникам Департаментів далеко до заступників мера у питаннях багатства, але все ж вони мають чим похизуватися у власних деклараціях. Depo.Київ зібрав найбільш "жирні" декларації чиновників.

Директор Департаменту молоді і спорту Вадим Гутцайт

Згідно декларації, Гутцайт має дві земельні ділянки у Києві площею по 600 кв. метрів кожна. Крім цього, у 2009 році чиновник набув права власності на садовий будинок площею майже 200 "квадратів" у Києві. У столиці він також має квартиру на скромні 86 квадратних метрів і гараж. Серед коштовностей Вадим Гутцайт задекларував швейцарський годинник "Бреге", а його дружина має кілька ювелірних виробів.

Пересувається чиновник на чотирирічному "паркетнику" "Мерседес" ML250, який у 2015 році коштував майже півтора мільйони гривень. Цю автівку, згідно декларації чиновника, йому надали у безоплатне користування. Крім цього у 2017 році він придбав новеньку "Тойота Королла" за 400 тисяч гривень. У 2017 році дружина Вадима Гутцайта придбала собі крутий "паркетник" "Лексус" 2016 року випуску за більш ніж 1,4 мільйони гривень.

За минулий рік директор Департаменту молоді і спорту заробив більше 400 тисяч гривень і отримав більше 26 тисяч гривень пенсії. Крім цього чиновник отримав майже 90 тисяч гривень соціально-матеріальної допомоги від держави. Також він задекларував приз від Національного олімпійського комітету. Дружина чиновника минулого року заробила більше 700 тисяч гривень в якості приватного підприємця. Усі свої заощадження родина чиновника тримає у готівці, а її немало. Вадим Гутцайт декларує 440 тисяч доларів та 28 тисяч євро. На дружину записано 20 тисяч доларів.

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко

В декларації вказано, що Науменко має на двох з дружиною велику квартиру у столиці площею 125 "квадратів" та два гаражі. На дружину окремо записано квартиру на 76 квадратних метрів. У 2018 році дружина Дмитра Науменка придбала трирічну "БМВ" за 870 тисяч гривень. Що стосується заробітків, то минулого року чиновник заробив майже 500 тисяч гривень. Готівкою подружжя має 88 тисяч доларів. Крім цього дружина чиновника має два внески у банках на загальну суму 50 тисяч доларів.

Директор Департаменту земельних ресурсів Петро Оленич

Як зазначено в декларації, Оленич має у своєму розпорядженні аж чотири земельні ділянки загальною площею шість тисяч квадратних метрів у селі Богданівка біля Броварів. Усі ділянки він отримав у власність у 2016 році і коштували вони більше 700 тисяч гривень. Їздить чиновник на "Фольксваген Туарег" 2007 року випуску. За минулий рік він заробив близько 500 тисяч гривень. У готівці тримає 35 тисяч доларів, а його дружина – 81 тисячу доларів.

Директор Департаменту комунальної власності Андрій Гудзь

У своїй декларації Гудзь вказав дві квартири у столиці на 120 та 68 "квадратів". Крім цього у нього є дві земельні ділянки. Одна площею тисячу квадратних метрів у селі Осещина Вишгородського району, а інша, теж на тисячу "квадратів", у Києво-Святошинському районі. Пересувається чиновник на "Субару Форестер" 2006 року випуску. Минулого року він отримав майже 500 тисяч гривень заробітку. Має Андрій Гудзь рахунок у банку на суму більше 113 тисяч гривень. У готівці він тримає 300 тисяч гривень. Ще 320 тисяч гривень в готівці має його дружина, а в доларах – 20 тисяч.

Директор Департаменту охорони кульутрної спадщини Олександр Никоряк

Никоряк вказав у декларації, що має велику квартиру у Києві на 119 кадратних метрів. У Чернівецькій області на нього записана половина будинку на 467 "квадратів". Крім цього він має дві невеличкі квартири у Чернівецькій області. У 2016 році чиновник придбав "Мерседес" S600 2009 року випуску за 140 тисяч гривень. На той час за такі кошти рядовий українець міг придбати хіба що гарного "Ланоса". Також в автопарку Никоряка є старенька "Шкода" 2003 року випуску. Проте наприкінці минулого року чиновник отримав право безкоштовно користуватися крутим "Мерседесом" S63 AMG2014 року випуску. Така автівка коштує кілька мільйонів гривень. Минулого року, працюючи у столичній мерії, Никорак заробив менше 350 тисяч гривень. У банку він тримає трохи менше п'яти тисяч доларів.  

Директор Департаменту містобудування та архітектури Олександр Свистунов

Головний архітектор столиці вказав у декларації, що має чималеньку квартиру у Києві площею понад 130 "квадратів" та гараж. Також на нього записана четверта частина квартири у столиці площею 53 квадратних метрів. У 2017 році чиновник придбав собі позашляховик "Вольво" майже за півтора мільйони гривень. Дружина головного архітектора столиці також полюбляє автомобілі цієї марки, а тому у 2017 році їй придбали новеньку машину майже за 900 тисяч гривень. На своїй посаді Свистунов заробив більше 400 тисяч гривень, а от його дружина, займаючись підприємницькою діяльністю, отримала в п'ять разів більше. Подружжя Свистунових може похизуватися неабиякою кількістю заощаджень. Головний архітектор Києва має 40 тисяч доларів і 80 тисяч гривень готівки. Також у банку він зберігає майже 190 тисяч гривень. Дружина чиновника зберігає 43 тисячі доларів і 50 тисяч гривень готівки.

Директор Департаменту фінансів Володимир Репік

У своїй декларації директор фінансового департаменту вказав дуже багато нерухомості. Наприклад, на нього записано дві земельні ділянки загальною площею близько 3,5 гектара у Крутах Чернігівської області. Там же він має житловий будинок площею понад 70 "квадратів", а також надвірні будівлі площею понад 100 кв. метрів. В Ірпіні, біля Києва, на чиновника записано будинок площею понад 170 квадратних метрів.

На дружину Володимира Репіка в тому ж Ірпені записано половину будинку площею понад 200 "квадратів", а також 40% земельної ділянки на понад 250 квадратних метрів. Тут же чиновник разом з дружиною володіють 50% земельної ділянки площею понад одну тисячу квадратних метрів. В Ірпені на дружину записано і господарське приміщення площею понад 50 квадратних метрів, а також гараж на 45 "квадратів". А ще дружина директора Департаменту фінансів має 33% будинку площею 108 квадратних метрів у Запоріжжі, а також володіє 33% земельної ділянки площею 450 квадратних метрів у тому ж місті. Та це ще не все. В Ірпені чиновник має ще одну земельну ділянку площею майже 250 квадратних метрів, а також половину земельної ділянки площею 600 "квадратів". Ще на нього записано 51% будинку в Ірпені площею 257 квадратних метрів.  

В автопарку Володимира Репіка є "Жигулі" 1990 року випуску, яку він придбав у 2005 році, а на дружину записаний "Субару Форестер" 2009 року випуску. Також у чиновника є велосипед, який він придбав у 2009 році за чотири тисячі гривень. За минулий рік Володимир Репік заробив понад півмільйона гривень. Також він отримав майже 25 тисяч гривень у вигляді процентів від банку. У банку чиновник тримає понад 130 тисяч гривень. Крім цього в нього є готівкою 37 тисяч євро та майже 20 тисяч гривень. Дружина Володимира Репіка має готівкою понад 10 тисяч євро та 17 тисяч гривень. Крім цього в банку вона тримає майже 30 тисяч гривень.

Разом з тим дуже відрізняються статки головного рятувальника Київської міськдержадміністрації. Йдеться про начальника управління з питань цивільного захисту КМДА Романа Ткачука. Він не має нерухомості і задекларував лише квартиру дружини площею 40 квадратних метрів у Рівненській області. За минулий рік він заробив близько 440 тисяч гривень. Автомобілів, вкладів у банку і заощаджень Роман Ткачук не має.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook