Головний архітектор Києва не в курсі, що за монстр будується на Андріївському

У Кличка обіцяють зібрати містобудівну раду, коли забудовник надумає дати їм матеріали на розгляд

  • Київ
  • 19 листопада 2018 18:45

В Київській міській держадміністрації на третій рік скандального будівництва на розі Фролівської та Андріївського узвозу не знають, що там будується. Про це заявив головний архітектор столиці Олександр Свистунов, передає Depo.Київ з посиланням на "ЛІГА.net".

"На сьогодні ми навіть гадки не маємо, що будується в самій перлині Києва, на Андріївському узвозі. Нам потрібно бачити не тільки висотність будівлі, а й розуміти її стилістичні та об'ємно-планувальні рішення", - підкреслив головний архітектор Києва Олександр Свистунов.

Департамент готовий зібрати містобудівну раду в найкоротші термін після того, як забудовник заявить про готовність надати необхідні матеріали на розгляд.

Зазначимо, що забудовником ділянки за адресою Андріївський узвіз, 12-14, де будується гіганський 8-поверховий отель, є компанія "Маркон" колишнього головного податківця столиці Валерія Павлюка. Генпідрядником будівництва є скандальна одеська компанія "Кадорр" Аднана Ківана.

Дана ділянка була передана забудовнику в 2005 році за часів мера Олександра Омельченка. Нагадаємо, саме політсила Омельченка у спайці з політсилою чинного мера Кличка голосує в Київраді за всі ДПТ та інші скандальні рішення, що забезпечують дерибан столиці.

Нагадаємо, що проект восьмиповерхової готелю на Андріївському узвозі в Києві викликав різко негативну реакцію у киян і навіть – номінально – у керівництва міста. Минулого тижня мер Кличко зажадав призупинити будівництво до узгодження проекту містобудівною радою, а зводити вже "узгоджений проект", закликавши забудовника виготовити масштабний макет готелю і представити його разом з проектом на містобудівній раді.

Раніше Окружний адміністративний суд скасував рішення департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київради про заборону будівництва готелю в столиці за адресою Андріївський узвіз, 14-16.

Нагадаємо, що напередодні в мерії похизувалися тим, що розпочинають археологічні дослідження для подальшої забудови дніпровських схилів під виглядом мосту між Хрещатим парком і володимирською гіркою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook