У Кличка похизувалися, що вже готуються до забудови дніпровських схилів (ФОТО)

Черговий іміджевий проект мера хочуть відкрити до найближчого Дня міста

  • Київ
  • 15 листопада 2018 16:44

Про це повідомила прес-служба Київської міської адміністрації, передає Depo.Київ.

"Сьогодні на Володимирській гірці розпочато археологічні дослідження Інститутом археології НАН України перед початком робіт зі спорудження пішохідно-велосипедного мосту. Новий міст, що з'єднає парк "Володимирська гірка" із Аркою Дружби народів, планують звести та відкрити наприкінці весни наступного року", – повідомили в прес-службі.

"Зведення пішохідно-велосипедного мосту, який з'єднає "Хрещатий" парк та "Володимирську гірку", плануємо розпочати відразу після завершення археологічних досліджень. Були виконані проектні роботи та зібрані всі дозвільні документи для початку проведення археологічних та підготовчих робіт", – розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Спасибко переконує, що міст з'єднає два туристичних маршрути – парк "Володимирська гірка" і парк "Хрещатий" та слугуватиме виключно для пішоходів і велосипедистів. Довжина мосту приблизно дорівнюватиме 210 метрів, ширина – від 6 метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зроблять із бетону, заліза та скла. Архітектурно-планувальною частиною проекту будівництва мосту передбачені пішохідні та велосипедні доріжки, оглядові майданчики, освітлення та відеоспостереження.

Нагадаємо, що ідея мосту над Володимирським узвозом викликала чимало критики, передусім своєю доцільністю, проте в мерії на це не зважають.

Зауважимо, що оприлюднених мерією рендерах звертає на себе увагу величезний комплекс невідомого призначення з прилеглою інфраструктурою, розташований під оглядовим майданчиком Арки дружби народів. Це вже не перший об'єкт, який плюндруватиме вид дніпровських пагорбів. Також зауважимо, що рендери із зображенням комплексу з боку Дніпра знайти не вдалося.

Саме "наприкінці весни", в останню неділю травня, святкується День Києва.

Нагадаємо, раніше в мерії хотіли встановити на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні" гігантський флагшток за 47,5 млн гривень, але покич що начебто відмовилися від цієї ідеї.

Крім того, призначені для облаштування веломаршруту "Троєщина – Європейська площа" 50 млн грн були несподівано передані одному з київських забудовників для реконструкції зоопарку.

Також нагадаємо, що в столиці досі нема актуального Генплану, згідно якого б розвивалося місто, натомість Київрада, а саме коаліція політсил нинішнього мера Віталія Кличка та колишнього міськголови Олександра Омельченка, в режимі конвеєра "штампують" так звані Детальні плани територій, які дозволяють необмежену ущільнюючу забудову столицю із тотальним знищенням зелених зон.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook