Кличко передумав: Майже 50 "велосипедних" мільйонів віддають зоопарку

Кошти на розвиток велоінфраструктури у 2018 році хочуть віддати на ремонт Київського зоопарку

Кличко передумав: Майже 50 "велосипедних…

Про це Асоціація велосипедистів Києва довідалась з відповіді на запит до Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, інформує Depo.Київ.

У листі Дептрансу повідомляється, що замовник робіт по веломаршруту "Троєщина – Європейська площа" КП "Житлобудінвест-УКБ" запропонував передати кошти з троєщинського веломаршруту на реконструкцію київського зоопарку в сумі 49,9 млн грн.

"У зв'язку з цим проведення будівельних робіт на об'єкті "Реконструкція та будівництво вулично-дорожньої мережі в частині створення велосипедної інфраструктури та рекреаційного веломаршруту в м.Києві. Веломаршрут "житловий масив Троєщина – Європейська площа" у 2018 році не передбачається", – повідомив в.о. директора Департаменту транспортної інфраструктури Іван Шпильовий.

До відповіді Дептрансу додається лист КП "Житлобудінвест-УКБ". У ньому директор КП "Житлобудінвест-УКБ" Вячеслав Непоп повідомляє, що пропозиції щодо перерозподілу коштів на користь зоопарку зроблено за дорученням міського голови Віталія Кличка через дефіцит коштів у Програмі економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки.

Замовник робіт по веломаршруту "Троєщина – Європейська площа" КП "Житлобудінвест-УКБ" також відмовився надати проект веломаршруту "у зв'язку із уточненням обсягів залишків робіт і поділом об'єкта на черги будівництва".

Нагадаємо, у грудні 2017 року Київська міська рада затвердила бюджет на 2018 рік, де заклала 50 мільйонів гривень на розвиток велоінфраструктури в столиці.

8 лютого 2018 року Київрада ухвалила велоконцепцію Києва, яку влітку 2018 року підписав київський міський голова Віталій Кличко. Велоконцепція Києва – це план інтеграції велосипеда в міську транспортну інфраструктуру. Цей документ містить всю необхідну інформацію для створення велосипедної інфраструктури в Києві, зокрема карти веломережі, яку допомагала розробляти Асоціація велосипедистів Києва. Карта першочергових веломаршрутів створена для того, аби було зрозуміло, які маршрути обирати для цільового фінансування з бюджету та реалізації.

Навесні 2018 року генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Густєлєв заявив, що на виконання Концепції розвитку велосипедної інфраструктури столиці КК "Київавтодор" вніс пропозиції включити до програми дорожньо-будівельних робіт проектування та будівництво трьох велосипедних маршрутів: "Виноградар – Центр" (протяжність 16,7 км), "Оболонь – Поділ – Центр" (протяжність 13,1 км), "Солом'янка – Центр" (протяжність 7,8 км) та велосипедної доріжки Набережним шосе від Поштової площі до мосту імені Патона (протяжність 5 км).

Читайте також: Нові правила. Як велосипедисту не образити "великих братів" по смузі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"