UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Киянам пояснили переваги авансового платежу за опалення

Авансовий платіж за опалення влітку зменшує фінансове навантаження на користувачів взимку

Надія Собенко
Журналіст розділу Depo.Київ.
Киянам пояснили переваги авансового плат…
Фото: pixabay

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу Центру комунального сервісу.

У платіжках за житлово-комунальні послуги за червень з’явився окремий рядок із рекомендованим авансовим платежем за опалення.

Комунальники пояснюють, що за бажанням кияни можуть оплачувати рекомендовані суми за послуги заздалегідь, зменшивши фінансове навантаження на сімейний бюджет узимку та не накопичуючи борги за тепло.

У свою чергу, виконавець послуги зможе акумулювати отримані авансові платежі, щоб закупити природний газ для стабільного проходження опалювального сезону 2021 / 2022.

"Сума рекомендованого щомісячного платежу за послугу ЦО формується відповідно до опалювальної площі окремої квартири із розрахунку, як третина від середньомісячної по місту вартості опалення за опалювальний сезон 2020/2021", — йдеться в повідомленні.

Середня вартість опалення за попередній опалювальний період становила 30,79 грн/кв.м, а тому розмір авансового платежу становить 10,16 грн/кв. м.

Авансовий платіж, який здійснить споживач, буде відображений у наступному рахунку-повідомленні, як переплата відповідної послуги, при умові відсутності заборгованості. 

Водночас наголошується, що платіж буде зараховано як авансовий лише у разі відсутності заборгованості за опалення.

Рекомендований авансовий платіж можна сплатити у особистому кабінеті ЦКС;

Для цього необхідно самостійно відредагувати суму до сплати у полі послуги централізованого опалення з урахуванням рекомендованої суми, зазначеної у рахунку-повідомленні.

Нагадаємо, вже цієї осені в Києві можуть на 30-40% зрости тарифи на гарячу воду та опалення. У зв'язку зі збільшенням тарифів влада столиці запроваджує так званий рекомендований авансовий платіж – 10 грн/кв. м.

З 1 липня тариф на газ у Києві складає 10-12 гривень за кубометр, а до осені тільки дорожчатиме. Також подорожчає електроенергія.

8 липня НКРЕКП передала місцевим органам влади право встановлювати ціну на опалення.

Читайте також: У Києві різко зростуть тарифи на опалення та гарячу воду: Скільки доведеться платити та як можна зекономити

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme