Київське літо без комарів: Незвичні поради для боротьби з кровожерами
Комарі псують киянам відпочинок не лише на природі та біля водойм, а й надокучають навіть у багатоповерхівках
- Київ
-
26 червня 2017 12:15

Крім того, існує ризик заразитися різноманітними хворобами, повідомляє Depo.Київ.
Однак боротися з кровожерними комахами можна досить незвичним способами:
Ефірні олії
Ефірні олії – це завжди чудовий спосіб запобігти появі різноманітних проблем зі здоров'ям натуральним чином, а це приємно та безпечно.
Три олії для боротьби проти комарів:
• Цітронелла
• Герань
• Синій евкаліпт
Як їх використовувати?
• Змішайте одну з цих олій із якоюсь рослинною олією (мигдалю, кокоса, жожоба) або з невеликою кількістю зволожувального крему. Пізніше цей засіб можна буде нанести на шкіру.
• Накладіть суміш в арома-дифузор, щоб позбутися комарів у конкретному місці.
• Нанесіть кілька крапель олії на свій одяг.
• Додайте олію до води, щоб приготувати спрей, який можна буде наносити на шкіру. Добряче потрусіть суміш, перш ніж її використовувати, аби інгредієнти добре змішалися. Коли аромат вивітриться, знову використовуйте спрей.
Важливо: завжди використовуйте чисту та сертифіковану олію. Не беріть олії, які не підходять для лікувальних цілей.
Рослина календули
Щоб біля вашого будинку, подвір'я чи офісу не літали комарі, посадіть поблизу календулу.
Ця красива квітка помаранчевого кольору не лише має багато корисних для здоров'я властивостей, а й чудово відганяє комарів.
Можна посадити ці квіти біля вікна, щоб комарі не підлітали близько.
Цікаво, що календула є основою багатьох засобів (кремів, настоянок і гелів), які допомагають зняти подразнення, спричинене комариними укусами.
Одяг світлого кольору
Так, це очевидно, що чим більше ми покриваємо тіло одягом, тим краще воно захищене від комарів. Також відомо, що комарі можуть кусати через тканину.
Однак не всі знають, що багато чого залежать від кольору.
Темні кольори приваблюють комарів, оскільки вони затримують вуглекислий газ, який виробляє тіло. Світлий одяг не привертає увагу комарів, так само як і бджіл.
Намалюйте на місці укуса комара хрестик
Комар уже вкусив вас, і тепер на шкірі з'явилося запалення. Ми маємо для вас засіб, яких походить ще від наших дідусів і бабусь. Він ніяк не обґрунтований наукою, але дає дивовижний ефект.
Намалюйте нігтем хрестик на місці укусу, притискаючи, щоб на шкірі залишився слід.
Не потрібно дряпати себе, а лише провести дві лінії. Це схоже на магію, однак комариний укус зникне. Уже через кілька годин ви не побачите подразнення й жодного сліду.
А ще ефективно захиститися від комарів не використовуючи небезпечних хімікатів можна так: сто грамів камфори або валер'янки, випаровувані над вогнем, позбавлять від мух і комарів навіть дуже великі приміщення.
Також від комарів допомагають наступні "ритуали": дрібно наріжте свіже листя черемхи або горобини і натріть відкриті ділянки шкіри; свіжі гілки бузини поставте в кімнату, вони відлякують комарів так само, як і запах листя томату.
"А якщо ви вирішили посидіти на природі – киньте в багаття гілочки ялівцю. Запах кедрової олії відлякує не тільки комарів, але також й мух", - запевняють фахівці, пише Моє здоров'я.
Нагадаємо, найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об'єктах, завжди треба пам'ятати про безпеку.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:25 У центрі Києва плануються штучні "протестні акції" проросійських сил, — джерела
- 12:20На Київщині затримали аферистку, яка під прикриттям благодійного фонду продавала авто, ввезені для потреб ЗСУ ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 16:23Кличко: Продовжуються переслідування опозиційних депутатів, щоб заблокувати роботу Київради
- 16:02Закон про вилучення у Києва 8 млрд вступив у дію попри те, що він визнаний неконституційним, — керівник апарату КМДА
- 14:44Київрада виділила додатково 4 млрд грн на сили оборони, попри вилучення значних коштів з бюджету столиці, — Кличко
- 21:35Стратегію розвитку штучного інтелекту України обговорили у столиці (ФОТО) ФОТО
- 20:20Ворожий агент, що намагався підірвати наряд поліції у Києві, сяде на 9 років
- 18:29Експерт: Підрозділи СБУ одні з кращих по ураженню противника дронами, бо Малюк системно розвиває цей напрям
- 14:42 За генерала СБУ Вітюка внесли понад 9 млн грн застави
- 23:28В Україні сіють озимину
- 15:12Скандальний регіонал-забудовник лобіював будівництво храмів УПЦ МП у Києві заради Паші-Мерседеса, – ЗМІ
- 11:15Під час удару по Києву військові збили крилатий "Іскандер" із зенітної установки (ВІДЕО)
- 19:27На Київщині відновлено енергопостачання після атаки на енергосистему регіону
- 11:55У Києві військовий на службовому авто скоїв смертельну ДТП: Серед загиблих - поліцейський
- 10:33Ворожа атака пошкодила газові мережі на Київщині, - ОВА
- 09:50В Києві з-під завалів дістали тіло третьої жертви удару по будинку в Святошинському районі
- 09:01Росіяни вдарили по об'єкту теплової генерації на Київщині, — Міненерго
- 22:44В Києві сталася жахлива смертельна ДТП: серед постраждалих - пішохід (ФОТО)