Квартири по 12 гривень, тисячі доларів готівки та новенькі машини: Що "засвітили" чиновники Кличка в деклараціях

У порівнянні з деклараціями за 2018 рік у багатьох чиновників мерії в 2019 році з'явилась нерухомість та нові автомобілі

Квартири по 12 гривень, тисячі доларів г…
Фото: Пресслужба КМДА

Depo.Київ проаналізував статки голів найбільш популярних Департаментів Київської міської держадміністрації.  

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко

Фото: Facebook Дмитра Науменка

Головний по столичних житлово-експлуатаційних конторах Дмитро Науменко згідно декларації, має з дружиною велику квартиру площею 125 квадратних метрів у столиці, також в подружжя є два гаражі. Проте минулого року на Науменків просто посипалась різноманітна нерухомість.

Дружина чиновника записала на своє ім’я одразу дві земельні ділянки площею майже 1 тис. квадратних метрів у Ходосівці, що в Києво-Святошинському районі. Також минулого року в цьому ж селі дружина Дмитра Науменка придбала житловий будинок площею 180 квадратних метрів, який коштував майже півтора мільйона гривень.

В автопарку подружжя чиновника є BMW Х3 2015 року випуску, який вона придбала у 2018 році майже за 900 тисяч гривень.

За минулий рік Дмитро Науменко заробив трохи більше півмільйона гривень. У готівці родина тримає 74 тисячі доларів.

Директор Департаменту земельних ресурсів Петро Оленич

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко

Фото: Facebook Петра Оленича 

Як зазначено в декларації, Петро Оленич має у своєму розпорядженні чотири земельні ділянки загальною площею шість тисяч квадратних метрів у селі Богданівка, біля Броварів. Усю цю землю чиновник придбав у 2016 році за 700 тисяч гривень. Також Оленич має право користуватися квартирою площею 68 квадратних метрів у Вишневому.

Якщо у 2018 році Петро Оленич їздив на старенькому "Фольксваген Туарег" 2007 року випуску, то вже минулого року дружина чиновника придбала собі новенький "Лексус" за 1,2 млн. гривень. Автомобіль цей 2018 року випуску і ним має право користуватися директор Департаменту земельних ресурсів.

За минулий рік чиновник отримав 580 тисяч гривень. За продаж своєї автівки "Фольксваген" Петро Оленич отримав 350 тисяч гривень. У готівці чиновник тримає 62 тисячі доларів, а у його дружини є 42 тисячі доларів.

Декларація директора Департаменту комунальної власності - Андрій Гудзь

Фото: Киеввласть 

У своїй декларації Гудзь вказав дві квартири у столиці на 120 та 68 "квадратів". Останню в 1997 році чиновник придбав за 12 гривень. Крім цього у нього є дві земельні ділянки. Одна площею тисячу квадратних метрів у селі Осещина Вишгородського району, а інша, теж на тисячу "квадратів", у Києво-Святошинському районі. Минулого року в Осещині чиновник придбав дачний будинок за 432 тисяч гривень.

На цьому минулого року обновки у чиновника не закінчились. Його дружина придбала новеньку автівку "Субару Аутбек", яка коштувала більше мільйона гривень. До минулого року у родині Гудзя була "Субару Форестер" 2006 року випуску.

Минулого року чиновник отримав майже 560 тисяч гривень заробітку. На банківських рахунках Андрій Гудзь тримає 127 тисяч гривень, а у готівці він має 300 тисяч гривень. Дружина чиновника має готівкою 10 тисяч доларів.

Що задекларував директор Департаменту містобудування та архітектури Олександр Свистунов

Директор Департаменту містобудування та архітектури Олександр Свистунов

Фото: Facebook Олександра Свистунова 

Головний архітектор столиці вказав у декларації, що має чималеньку квартиру у Києві площею понад 130 "квадратів" та гараж. Минулого року Свистунов придбав квартиру площею 50 "квадратів" у столиці, яка тепер належить на 50% йому, а на 50% його родичці.

А от дружина чиновника минулого року за 100 тисяч гривень придбала земельную ділянку площею 690 квадратних метрів у Вишгороді, що біля Києва.

Подружжя Свистунових дуже полюбляє автомобілі "Вольво". Автівки цієї марки є, як у головного архітектора столиці – "Вольво" ХС60 2016 року випуску, так і його дружини – V40 2017 року випуску.

За минулий рік чиновник отримав півмільйона гривень заробітку. Дружина Свистунова від підприємницької діяльності отримала півтора мільйона гривень. У готівці Свистунов тримає 41 тисячу доларів і 875 тисяч гривень. Дружина чиновника має 50 тисяч гривень і 43 тисяч доларів. Також у банку Олександр Свистунов тримає 320 тисяч гривень.

Декларація департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба 

Декларація департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба 

Фото: Facebook Олексія Кулеби 

Олексій Кулеба, згідно своєї декларації, має право на 25% квартири площею 87 квадратних метрів у столиці. Крім цього, в нього є земельна ділянка площею 0,04 квадратних метрів у столиці.

На дружину чиновника записано величезний будинок площею 376 квадратних метрів у Крюківщині, що на Київщині. Там же вона має земельну ділянку площею 0,15 кв. м. До того ж у Києві дружина Олексія Кулеби має великий гараж площею 45 квадратних метрів, який вона придбала минулого року. Сам чиновник має право на користування квартирою площею 65 квадратних метрів, але не вказано в якому населеному пункті.

Пересувається Олексій Кулеба на "Фольксвагені Пассат" 2012 року випуску, а його дружина має "КІА Спортедж" 2015 року випуску. За минулий рік чиновник заробив 21 тисячу гривень на посаді директора Департаменту міського благоустрою. Проте цю посаду він зайняв лише на початку листопада 2019 року. 23 тисячі гривень Олексій Кулеба отримав від відчуження цінних паперів. У готівці директор Департаменту тримає 20 тисяч доларів і 20 тисяч євро. У його дружини також є 20 тисяч доларів. Також 90 тисяч гривень вона має на банківському рахунку.

Декларація за 2019 рік директора Департаменту фінансів Володимир Репік 

декларація Володимира Репіка

Фото: Facebook Володимира Репіка

У своїй декларації директор фінансового департаменту вказав дуже багато нерухомості. Наприклад, на нього записано дві земельні ділянки загальною площею близько 30 тисяч квадратних метрів у Ніжинському районі Чернігівської області. Крім цього, у чиновника є земельна ділянка площею 243 квадратні метри в Ірпені, що біля Києва. В тому ж Ірпені в нього є право на 50% земельної ділянки площею 600 квадратних метрів. Крім цього, в Ірпені він ще має право на 25% земельної ділянки площею більше 1 тис. Квадратних метрів.

У Ніжинському районі на Володимира Репіка записано житловий будинок площею 74 квадратні метри. Також два житлові будинки загальною площею майже 180 квадратних метрів у Репіка є в Ірпені. За цю нерухомість у 2015 році він віддав майже мільйон гривень. Крім цього, половину будинку площею 267 квадратних метрів в тому Ірпені також записано на Володимира Репіка. А ще в цьому ж Ірпені чиновник має право на 25% ще одного будинку площею майже 200 квадратних метрів.

В автопарку Володимира Репіка є "Жигулі" 1990 року випуску, яку він придбав у 2005 році, а також велосипед. Натомість дружина чиновника минулого року придбала новенький "Хюндай Туксон" за 858 тисяч гривень.

За минулий рік Володимир Репік отримав більше 600 тисяч гривень зарплатні. На банківських рахунках в нього є близько 130 тисяч гривень. У готівці в нього є 100 тисяч гривень. У дружини Репіка є майже 40 тисяч гривень.  

Читай також декларції команди Кличка за 2019 рік в нашому попредньому матеріалі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"