Машини на дружинах і десятки тисяч доларів під матрацом: Що "закопане" в деклараціях чиновників Кличка

Чиновники з команди мера оприлюдинили свої статки, які просто вражають 

Машини на дружинах і десятки тисяч долар…
Фото: Пресслужба КМДА

Depo.Київ вже писав про декларацію мера Кличка за 2019 рік, а тепер настала черга його заступників.  

 

Микола Поворозник

микола поворозник

Фото: Facebook Микола Поворозник 

Перший заступник Кличка Микола Поворозник зараз відсторонений від посади у зв'язку з корупційним скандалом. Проте чиновник подав свою декларацію, адже з посади його ніхто не звільняв. У ній Поворозник вказав, зокрема, дві земельні дялінки площею по 1 тис. квадратних метрів у Василькові, що біля Києва. Ці ж ділянки були у Поворозника і в декларації за 2018 рік. Дружина чиновника володіє земельною ділянкою на півтори тисячі квадратних метрів у Гостомелі під Києвом. Там у неї також є будинок на 200 "квадратів". Хоча у порівнянні з декларацією за позаминулий рік, нині третина цього будинку належить доньці Миколи Поворозника.

Тепер в родині Поворозника немає автомобілів. У попередній декларації на дружину були записані "Москвич" та "Вольво", а тепер є лише мотоцикл "БМВ", який записаний на самого Поворозника.  

За минулий рік, працюючи на посаді першого заступника мера столиці, Микола Поворозник заробив майже 900 тисяч гривень – для порівняння, за 2018 рік він заробив 625 тисяч гривень. Тобто, за рік зарплатня Миколи Поворозника збільшилась на третину. Більше 140 тисяч гривень чиновник отримав в якості відсотків від банку. В якості доходу від підприємницької діяльності дружина Поворозника задекларувала 50 тисяч гривень.

На банківських рахунках Поворозник тримає майже півтора мільйони гривень. Також близько півтора мільйона гривень він тримає у готівці. Дружина першого заступника голови КМДА має 690 тисяч гривень готівки і 30 тисяч доларів.

Декларація Петра Пантелеєва 

петро пантелеев

Фото: Facebook Петра Пантелеєва 

Заступник очільника столиці володіє квартирою площею в 61 "квадрат" у столиці, яку він і показав у своїй декларації. Також він має право користування квартирою на 82 кв. метри, яка на 25% належить його дружині. У 2017 році це житло коштувало 2,75 млн. гривень.

Минулого року дружина чиновника придбала собі елітний позашляховик "Ауді" Q7 2016 року випуску. За це авто було заплачено майже 1,4 млн. гривень. Заступник Кличка також має право керувати цим автомобілем. Але він на посаді заступника мера за минулий рік заробив лише під 775 тисяч гривень, позаяк за 2018 рік він заробив 635 тисяч гривень. Дружина Пантелеєва за минулий рік заробила майже 900 тисяч гривень від підприємницької діяльності. У 2018 році її дохід був втричі меншим. Також майже 60 тисяч гривень дружина чиновника отримала в якості матеріальної допомоги від держави.

У готівці подружжя тримає 28 тисяч доларів і три тисячі євро, а також 210 тисяч гривень. Крім цього, на особистому рахунку в банку Пантелеєв тримає більше 170 тисяч гривень.

В'ячеслав Непоп

Фото: Пресслужба КМДА

Згідно декларації чиновника, він має земельну ділянку площею майже півтори тисячі квадратних метрів у Броварському районі. Також на нього записаний величезний житловий будинок площею майже півтисячі квадратних метрів у тому ж районі. Крім цього, чиновник має два машиномісця та гараж у Києві. У Непопа є частина квартири площею майже 240 кв. метрів у Києві. Має заступник мера велику квартиру площею 150 "квадратів" та машиномісце в окупованому Севастополі.

Дружина заступника мера також має багато нерухомості. На неї записано величезну земельну ділянку на півтори тисячі квадратних метрів, що біля Києва, у Віті-Поштовій. До того ж там у дружини чиновника є будинок площею майже півтисячі "квадратів". Також в неї є квартира площею понад 120 квадратних метрів у столиці. Задекларував Непоп два брендові годинники – Breget і Bovet.

Пересувається Непоп на позашляховику "Лексус LX570" 2008 року випуску, а його дружина на "Тойота Ленд Крузер" теж 2008 року випуску. Крім цього, чиновник є фанатом старих автомобілів. В нього є "ГАЗ-21" "Волга" 1969 року випуску.

За минулий рік, працюючи у мерії, В'ячеслав Непоп заробив трохи більше 620 тисяч гривень. У готівці він зберігає 2,9 млн. гривень. Ці гроші в нього вже лежать кілька років, адже в декларації за 2018 рік він теж їх відображав. Також у Непопа є 146 тисяч доларів. Дружина чиновника також вже кілька років тримає у готівці 2,7 млн. гривень і 200 тисяч доларів.

Доходи Валентина Мондриївського 

валентин мандриївський

Фото: Пресслужба КМДА

Згідно декларації, чиновник має велику квартиру площею 130 "квадратів" у столиці, яка у 2005 році коштувала більше 900 тисяч гривень. Крім цього, у Зазим'ї Мондриївський має земельну ділянку площею майже одну тисячу квадратних метрів. Також Валентин Мондриївський володіє 20% квартири площею 67 квадратних метрів у Києві.

Їздить Валентин Мондриївський на "Тойота" Ленд Крузер Прадо 2008 року випуску. У дружини чиновника є позашляховик "Фольксваген" Туарег 2010 року випуску, який вона придбала у 2016 році. За минулий рік чиновник заробив понад 720 тисяч гривень. Хоча за 2018 рік його зарплатня складала півмільйона гривень. Дружина Валентина Мондриївського отримала соціальних виплат на 38 тисяч гривень.

Готівкою заступник мера має 43 тисячі доларів та 8 тисяч євро. Дружина чиновника зберігає 50 тисяч гривень та 4 тисячі доларів. У банках на рахунках чиновника розміщено 330 тисяч гривень. Також він комусь позичив 20 тисяч доларів.  

Олександр Густєлєв 

Фото: Facebook Олександр Густєлєв 

Згідно декларації, Олександр Густєлєв має квартиру у Києві площею 74 квадратні метри, яку він придбав у 2013 році за 319 тисяч гривень. Також в нього є машиномісце в підземному паркінгу. Також у 2013 році заступник Кличка придбав позашляховик "Лексус" 2010 року випуску та мотоцикл "Сузукі".

Минулого року Олександр Густєлєв працював ще на посаді генерального директора "Київавтодору" і заробив за це майже 1,2 млн. гривень. Тобто, місячна зарплатня очільника "Київавтодору" складала близько 100 тисяч гривень. Також близько 16 тисяч він заробив підробляючи на сумісництвом у Національному транспортному університеті.

У готівці він тримає 22 тисячі доларів та 13 тисяч євро. Дружина у банку тримає 90 тисяч доларів та 65 тисяч євро. 

Марина Хонда 

Фото: Пресслужба Київради 

Чиновниця внесла у декларацію чималеньку квартиру на 127 "квадратів" у Києві, яку вона придбала у 2013 році за 643 тисячі гривень. Крім цього, вона має шість земельних ділянок загальною площею 75 тисяч квадратних метрів у селі Погорільці Чернігівської області. Крім цього в неї також є гараж у Києві. За минулий рік чиновниця заробила майже 755 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"