У Києві на 6% "підстрибнуть" тарифи на воду

Скоригований тариф на 2019 рік на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення зросте

У Києві на 6% "підстрибнуть" тарифи на в…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу "Київводоканалу".

Так, 19 серпня у столиці відбулися громадські слухання, де було обговорено пропозицію "Київводоканалу" щодо коригування тарифів на 2019 рік. Було запропоновано скоригувати три суттєві статті витрат в структурі тарифу: заробітна плата, яка наразі є найнижчою в галузі, податок на землю та фінансові витрати.

За результатами проведених розрахунків, скоригований тариф на 2019 рік на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення становить 21,593 грн куб м (з ПДВ), що на 6% (або на 1,217 грн з ПДВ) вище від діючого тарифу.

Зазначається, що з 1 лютого 2019 року був встановлений тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва у розмірі 20,376 грн (у т. ч. ПДВ 3,396 грн) за 1 куб. м. 

Додамо, що на початку серпня у "Київводоканалі" надумали скоригувати окремі складові тарифів на водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, що в травні поточного року ПрАТ "АК "Київводоканал" вже інформував споживачів про намір здійснити підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення на 2020 рік. 

 З 1 лютого поточного року в столиці почали діяти нові тарифи на холодну воду.

Читайте також: Плюс 600 гривень: Скільки кияни платитимуть за гарячу воду і опалення з новими тарифами Кличка

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook