Рекорд побито: У Києві є будинок, де платіжка за опалення подорожчала на 50%
Кияни почали отримувати шалені платіжки за опалення, яке було використано у січні
- Київ
-
12 лютого 2020 14:16

Про це повідомляє Depo.Київ.
Зокрема, містяни вже з острахом чекають на платіжки за опалення, адже щомісяця вони лише збільшуються. Днями мешканці будинку №4 на вулиці Петра Панча почнуть отримувати "гарячі" квитанції, але вже сьогодні, завдяки сервісу teplo.org.ua, можна зрозуміти, що рахунки будуть космічними. Даний сервіс видає усію інформацію щодо Гкал, які спожив будинок і скільки у середньому буде коштувати один квадратний метр обігріву квартири.
Читайте також: Гончарук похвалився 30-відсотковим "схудненням" платіжок на тепло та гарячу воду
Можна зрозуміти, що цей будинок №4 на вулиці Петра Панча у Києві просто б’є усі рекорди зі зростання сплати за опалення. Наприклад, у грудні мешканці трикімнатних квартир у цьому будинку отримали за опалення квитанції на трохи більше ніж 1100 гривень. З огляду на те, що трикімнатна квартира у цих будинках має площу близько 65 "квадратів", виходить, що за один квадратний метр мешканці сплачували трохи менше 18 гривень. Це підтверджує також графік на сервісі teplo.org.ua.
А от за січень мешканцям будинку №4 на вулиці Петра Панча вже рахуватимуть майже 27 гривень за квадратний метр опалювальної площі. Таким чином платіжка за опалення трикімнатної квартири вже буде коштувати більше 1700 гривень, а це майже на 600 гривень більше ніж за грудень. У відсотках це – подорожчання більш ніж на 50%.
Більше того, в цьому будинку чомусь вирішили кочегарити по повній, адже за грудень увесь будинок спожив трохи більше 63 Гкал тепла, а от у січні споживання склало вже майже 92 Гкал. Хоча середньомісячна температура складала що у грудні 2019 року, що у січні 2020 року більше 0 °С. Таким чином за січень цей будинок чомусь спожив на третину більше тепла ніж у грудні 2019 року.
Читайте також: "Запріла" платіжка: Скільки кияни заплатять за опалення в аномально теплий листопад
Крім цього навіть за січень 2019 року, коли середньомісячна температура складала майже - 5 °С морозу, будинок споживав 66 Гкал, а не 92 Гкал, як у січні 2020 року.
Нагадаємо, днями у мерії заявили, що кияни будуть отримувати "знижені" платіжки за опалення.
Також можна дізнатися, як киян зігрівали протягом каденції мера-боксера.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:21Як я продав свою BMW через автовикуп і не пошкодував Актуально
- 12:26На Київщині оголосили підозри військовим, що проігнорували бойовий наказ
- 20:06За пів року поліція покарала більше 6 тисяч водіїв за паркування на місцях для осіб з інвалідністю
- 22:29У свій день народження співак Артем Пивоваров став заслуженим артистом України Відео
- 17:32У Києві через негоду тимчасово приспустять головний прапор України
- 23:45 Головою Українського інституту національної пам’яті став історик та військовий Олександр Алфьоров
- 15:25Слово - зброя, а вплив творить історію: у Києві відбудеться Bloggers Awards 2025 ФОТО
- 10:29Арсенал зброї, знайдений в одному з гаражів у Києві, передано для потреб ЗСУ, - ДБР ФОТО
- 09:33Ворог завдав масованого удару по Київщині. Є поранені та руйнування
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 12:54В одному з гаражів у столиці виявили підпільне виробництво алкоголю: Вилучено понад 30 тис. літрів спирту, з якого "бадяжили" елітні напої
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:5215 тисяч доларів за вплив на ВЛК: У Білій Церкві затримали посадовця міськради (ФОТО) ФОТО
- 10:35У Києві затримали 19-річного агента РФ, що намагався вбити військового, підірвавши скутер ФОТО
- 09:49 Перекриють рух та перевірятимуть документи: СБУ проводить безпекові заходи в Шевченківському районі Києва
- 18:50У Києві встановили скульптурну композицію на честь воїнів територіальної оборони, — Кличко
- 18:111700 БпЛА різних типів отримали від киян дві бригади Нацгвардії, - Кличко ФОТО
- 10:44На Київщині затримали американця, котрий 30 років перебував у розшуку за сексуальні злочини проти дітей ФОТО
- 19:05GARDEN BEER WEEKEND #5 у "В’ЯВА": триденний фестиваль пива, музики і культури просто неба