Шахтарі у Києві скандують "Слава "ЛНР" і "ДНР"

Шахтарі, рухаючись в бік Кабіну та Верховної ради України, скандують "Слава ЛНР і ДНР"

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив очевидець Андрій Чудовський, передає depo.ua.

"Стою на Майдані, розмовляю з волонтером, а повз нас проходять "шахтарі" і скандують "Слава ЛНР і ДНРЦ. Міліція зробила вигляд, що не помітила гарячих хлопців.. Ось згадалося, як у Луганську рік тому міліція теж робила вигляд що не помічає .... до чого це привело - ми всі знаємо", - пише чоловік в соцмережі.

Нагадаємо, понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв'язання проблемних питань галузі, 22 квітня, планують паралізувати рух транспорту на центральних вулицях Києва.

Зазанчимо, понад одна тисяча шахтарів, які прийшли у середу вранці передати свої вимоги керівництву держави, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі.

З'їзд шахтарів, який пройшов у Києві у вівторок, прийняв постанову з вимогою до президента про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

З'їзд шахтарів, у якому взяло участь близько 800 делегатів, також вимагає скликати засідання РНБО, на якому мають бути вироблені заходи з урегулювання кризової ситуації у вугільній галузі.

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook