ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальний забудовник Микільської Слобідки, побоюючись конфліктів, обіцяє не знищувати прибережну зону відпочинку

Державна будівельна корпорація "Укрбуд", яка веде скандальне будівництво на вулиці Микільсько-Слобідський, обіцяє провести реконструкцію прибережної зони відпочинку, щоб уникнути конфліктів із громадськістю
Depo.
24 червня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на заяву президента корпорації Максима Микитася, що розміщена на сайті компанії.

Він підкреслив, що чутки про забудову місця відпочинку киян не відповідають дійсності, а роботи оновлення зони здоров'я уже ведуться.

"Згідно з попереднім планом будівництва, зону здоров'я планували розмістити в іншому місці, але враховуючи ситуацію, і те, що люди звикли саме до цього розташування, уже розпочата реконструкція", - сказав Микитась.

Він додав, що на це "вже витратили 2 мільйони гривень".

"Доступ до зони здоров'я мають усі охочі. Ми хочемо, щоб і прибережною смугою і усією територією користувалась уся Слобідка", - відзначував Микитась.

Він додав, що реконструкція зони здоров'я на передбачає будівництво волейбольного і баскетбольного майданчиків, дитячого містечка і заміну старих снарядів на два десятки нових силових тренажерів.

Микитась відзначив, що забудовник готовий передати обладнання місцевій владі, але зробити це офіційно заважають депутати Київради, які виступають проти будівництва.

Нагадаємо, президент державної будівельної корпорації "Укрбуд" Максим Микитась, що веде скандальне будівництво на Микільській Слобідці, заявляє, що має намір передати землю біля Патріаршого собору у дар церкві та допомогти храму з ремонтом.

Через будівництво на Микільській Слобідці тріскається Патріарший собор, що знаходиться поряд. Кияни проти такого будівництва, адже воно знаходиться на березі Дніпра, що заборонено.

Як повідомляв Київ.depo.ua, на будівництві, що ведеться на березі Дніпра, знову з`явилися робітники.

Варто додати, що наприкінці квітня поточного року Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво будь-яким компаніям в межах вулиці Микільсько-Слобідської.

Але на початку червня на сайті корпорації "Укрбуд", яка є одним із забудовником на цій території, з`явилася інформація, що 3 червня 2015 року Київський апеляційний господарський суд, після вивчення поданих документів, виніс рішення про законність володіння земельною ділянкою на вул. Микільсько-Слобідській компанією, яка за договором надала його для будівництва. У компанії-забудовнику вважають, що мають повне право вести роботи на цій ділянці, адже зібрали увесь набір дозвільних документів.

Будівництво житлового комплексу на Микільській Слобідці веде компанія "Укрбуд" президентом якої є Максим Микитась. Цей бізнесмен входить до складу фракції мера Кличка у Київраді.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.