Ні проїхати, ні відпочити: Топ-5 прострочених проектів команди Кличка

Киянам, як завжди багато обіцяють, але не завжди обіцяне виконується вчасно
 

У першій половині червня на черговий ремонт було закрито ескалатор, що веде від кінцевої станції швидкісного трамваю до переходу до платформ міської електрички та потягів на залізничному вокзалі. Комунальники обіцяли замінити балюстраду ескалатора до 30 липня, але навіть 6 серпня цей "підйомник" так і не запрацював. Навіть якихось робіт на ньому не помітно. Це не перший випадок, коли комунальники обіцяють щось відкрити певної дати, але зрештою терміни відкриття зміщують. Тому Depo.Київ зробив підбірку таких "прострочок".

П'яте місце – відтермінований фунікулер

Влітку 2015 року столичний фунікулер закрили на ремонт, пообіцявши запустити підйомник до Дня незалежності, 21 серпня. Проте напередодні тієї дати у "Київпастрансі" анонсували перенесення дати відкриття більш ніж на тиждень. Мовляв, роботи з ремонту фунікулеру комунальники не встигали виконати до першочергово заявленої дати. Тоді на День незалежності, коли у столицю приїжджають багато туристів, вони залишились без задоволення проїхатись на фунікулері, який користується попитом у гостей міста. Втім, може воно і на краще: фунікулер – не той вид транспорту, який варто запускати "для галочки".

Четверте місце – пляжний сезон наполовину

Питання київських пляжів – чи не найболючіше для містян влітку. І якщо останні два сезони комунальники хоч якось наводять лад у зонах відпочинку біля води, то ще два-три роки тому з цим була конкретна халепа. Зазвичай купальний сезон у столиці розпочинається 15 травня, але, наприклад, навіть 10 червня 2017 року більшість міських пляжів були, м'яко кажучи, у "сирому" вигляді і для відпочинку містян обмежено, або взагалі не дуже придатні. 

Наприклад, на пляжі міг бути душ, але зробити доріжку до нього комунальники не встигли, і йти доводилося через пісок. На "Золотому" пляжі був захід у воду для людей з обмеженими можливостями, але не було доріжки для візка, щоб дістатись берега Дніпра. І подібних недоліків у 2017 році було досить багато, навіть коли купальний сезон був у самому розпалі. 

Третє місце – багатостраждальний велотрек

У 2016 році тривала довга епопея з відкриттям велотреку. Спочатку міська влада обіцяла відкрити цей об'єкт наприкінці травня, потім закінчення реконструкції перенесли на кінець літа 2016 року. Далі активісти заявили, що полотно велотреку має незадовільний стан, його потрібно переробити. Потім у мерії сказали, що хочуть відкрити велотрек в середині вересня, а ще згодом – перенести цю дату на кінець року. Зрештою об'єкт відкрили за рік, у травні 2017 року.

Друге місце – е-квиток

Проект єдиного електронного квитка має ледь не десятилітню історію. Ще за часів мера Черновецького киянам обіцяли запровадити "єдиний квиток" як систему сплати за проїзд. Втім, цього не сталось навіть за часів наступника Черновецького Олександра Попова. З приходом до влади у столиці Віталія Кличка, у 2014 році, в його команді теж почали анонсувати запровадження е-квитка. Проте йшли роки, а нічого фактично не відбувалось. Зрештою восени минулого року чиновники анонсували, що е-квиток почне працювати у тестовому режимі з 1 листопада. Тестування системи, за великим рахунком, продовжується досі, хоча система вже в працює в дещо "урізаному" вигляді. Тепер чиновники запевняють, що повністю "єдиний квиток" почне працювати вже цієї осені.

Перше місце

І нарешті ще один прокол міської влади з обіцянками. Влітку 2017 року мер Кличко пообіцяв, що навесні 2018 року відбудеться відкриття відреконструйованого стадіону "Старт". Проте усю весну і літо 2018 року трибуни стадіону просто заростали бур'янами, а деякі з них сягали у висоту людського зросту.

Також тут вже почали гнити дерев'яні лавки на трибунах. Зрештою восени 2018 року мер вже заявив, що реконструкція стадіону переноситься на 2019 рік.  Але і він вже перевалив за половину, але жодного руху навколо спорткомплесу не помічено.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook