"Трохи шизік": У Києві виборець пояснив, чому пошматував бюлетень

На одній з дільниць чоловік порвав і  кинув бюлетень на підлогу, а коли до нього підійшли правоохоронці, то він підняв шматки і зіжмакав

У Києві на дільниці №800146 (212 округ, Дарниця) виборець порвав бюлетень, а потім під контролем правоохоронців і членів комісії вкинув його до скриньки, передає Depo.Київ із посиланням на "ОПОРУ".

На дільниці, розташованій за адресою вул. Вербицького Архітектора, 14г, чоловік порвав і  кинув бюлетень на підлогу. Коли до нього підійшли спостерігачі і правоохоронці, то він підняв шматки і зіжмакав. Намагався віддати залишки правоохоронцям.

"Навіщо ці формальності? - сказав він у відповідь на прохання вирівняти бюлетень та кинути в скриньку. - Я трохи шизік, є в мене мінус".

Бюлетень все ж опинився в скриньці для голосування. Після закриття дільниці члени комісії можуть його означити як "сторонній предмет" і запакувати окремо.

Такі дії виборця щодо пошкодження виборчого бюлетеня за певних обставин можуть бути кваліфіковані за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення України "Дрібне хуліганство".

Нагадаємо, що спостерігачі назвали найкритичніше порушення під час виборів в Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook