У депутата Київради прямісінько на Хрещатику вкрали годинник за $30 тисяч
Начебто депутат звернувся до правоохоронців, щоб написати заяву про викрадення
- Київ
-
23 вересня 2019 14:24

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Страна".
Зокрема, у п'ятницю, 20 вересня, на київському Хрещатику, біля будівлі столичної мерії обікрали депутата Георгія Ясинського.
Згідно джерел видання у МВС, депутат Київради від партії "Солідарність" звернувся в поліцію із заявою про те, що на вулиці біля місця його роботи кишенькові злодії непомітно зняли у нього з руки годинник марки "Breguet" і загубилися в натовпі.
Люди з оточення депутата повідомили, що Ясинський позбувся дуже дорогої моделі, середня ціна за яку становить 31500 доларів. Приблизно стільки ж коштує однокімнатна квартира в Києві.
Це годинник Breguet Marine Automatic Chronograph в корпусі з 18-каратного рожевого золота. У рекламних буклетах сказано, що в цій моделі на золоті стрілки нанесено люмінесцентне покриття, завдяки якому легко визначати час у темряві. А золотий циферблат покритий чорним родієвим шаром. Модель доповнена каучуковим ремінцем із золотою відкидною застібкою. Заводу цього годинника вистачає на дві доби. За фактом крадіжки порушено кримінальну справу за ч.5 ст.185 КК України (крадіжка в особливо великому розмірі).
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:09Прогресивна стоматологія в Києві: сучасні рішення в клініці AVE DENT на Васильківській Актуально
- 16:36Під час масованого обстрілу Києва спрацювало обладнання, закуплене завдяки Кіноспілці: проєкт "Очі ППО" рятує життя ФОТО
- 11:58Зеленський приїхав на місце влучання російської ракети в Солом'янському районі Відео
- 22:22Пʼятеро загиблих у Соломʼянському районі столиці поки не ідентифіковані, - МВС
- 20:31Рятувальну операцію на місці ракетно-дронової атаки рф на столицю завершили: Усі подробиці (ФОТО) ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 18:19Віталій Кличко відвідав у лікарні постраждалих від чергового російського обстрілу киян та розповів про умови лікування
- 17:00 Удар по Києву: кількість жертв зросла до 28
- 16:07Рада відклала штрафи за недодавання біоетанолу в бензин на АЗС
- 11:27Двом офіцерам військової частини на Київщині повідомлено підозри через приховування факту самогубства військовослужбовця
- 09:36"УЗ" запускає регіональний експрес між Києвом і Житомиром (ГРАФІК)
- 08:29На місці удару в Києві в Солом'янському районі деблокували ще одне тіло
- 23:39 Удар по Києву: під завалами знайдено ще три тіла
- 20:24У Києві з-під завалів дістали тіло 14 жертви російського обстрілу (ВІДЕО) Відео
- 19:13 В Києві загинули 10 мирних жителів, - ще двоє - в Одесі
- 18:32Вийшов трейлер комедійного екшну "Голий пістолет" з Ліамом Нісоном у головній ролі Відео
- 16:40На київській Солом'янці біля зруйнованого будинку врятували 26 осіб, - ДСНС
- 15:06У Києві невідомі знищили мурал на честь загиблої активістки Катерини Гандзюк: сьогодні їй мало б виповнитися 40 років ФОТО
- 14:07 Нардепи погодили призначення Кравченка на посаду генпрокурора