ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві можуть з'явитися вулиці імені Новодворської, Бандери та Лифаря

У столиці можуть з'явитися вулиці, названі на честь відомих світових діячів з українським корінням. Наприклад, вул. міністра Ізраїлю Голди Меїр і французького балетмейстера Сержа Лифаря, які народилися в Києві, або акторів Богдана Ступки та Миколи Яковченка
Depo.
1 липня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив депутат Київради Павло Бригинець, повідомляє Київ.depo.ua.

За його словами, такі пропозиції з перейменування вулиць розглядатимуть на засіданні комісії Київради з питань культури.

"І ми розглянемо всі варіанти, які будуть запропоновані. Їх уже понад півсотні, але відбирати ми будемо скрупульозно - детально вивчивши біографію кожного претендента. Більш того, всі відібрані варіанти будуть виставлятися на обговорення громадськості", - сказав він.

У переліку пропозицій можна знайти імена спортсменів, акторів, співаків і політиків: Борис Нємцов, Валерія Новодворська, Роман Шухевич, Степан Бандера, Валерій Лобановський, Ролан Биков, Борислав Брондуков, Сергій Параджанов, Олександр Вертинський, Микола Мозговий і Євгенія Мірошниченко.

Нагадаємо, 25 червня розпочалось електронне обговорення та збір пропозицій від зацікавленої громадськості стосовно 15-ти проектів рішень Київської міської ради про перейменування столичних вулиць. Крім того, зазначимо, що зміна назв вулиць, яка здійснюється у відповідності з законом про декомунізацію, не буде впливати на дійсність документів.

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.