У Києві водій Uber вбив голову правління санаторію та викинув тіло за містом
Водій Uber вбив пасажира та викинув тіло поблизу Києва
- Київ
-
28 грудня 2021 16:12

Померлий виявився головою правління санаторію. Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на "Київський регіон".
У Київській прокуратурі підтвердили, що слідчі затримали та повідомили про підозру двом особам, причетним до скоєння умисного вбивства Ярослава Сивого за п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).
У ЗМІ повідомляють, що злочин нібито могли скоїти Худайдатов Шухрад Рустамович, громадянин Киргизськой Республіки, працює в службі таксі Uber та Сафаров Абдувах Музафарович, громадянин Узбекистану, не працює.
Згідно з матеріалами слідства, злочин стався ввечері 20 грудня 2021 року. Перебуваючи у Києві, потерпілий звернувся на вулиці до одного з підозрюваних, 34-річного громадянина Киргизької Республіки, який працює водієм служби таксі, з проханням відвезти його до готелю.
Водій та його 43-річний приятель – громадянин Узбекистану, який у той час теж перебував у цьому ж автомобілі, погодилися підвезти рівнянина. У ході поїздки, усвідомлюючи, що у потерпілого можуть знаходитися при собі значні кошти, зловмисники нібито вирішили здійснити на нього напад.
Під час спланованої зупинки один зі зловмисників, пересівши на заднє пасажирське сидіння, завдав потерпілому декілька ударів в область голови кулаками та скляною пляшкою, від чого той втратив свідомість.
Нападники відібрали у чоловіка банківські карти, мобільний телефон, сумку та грошові кошти, після чого у непритомному стані залишили у лісосмузі зі зв’язаними руками та ногами.
Зловмисників вдалося встановити та затримати. У ході слідчих дій один з підозрюваних повідомив правоохоронцям місце, де вони залишили тіло вбитого чоловіка. Експерти встановлюють причину смерті та механізм заподіяння травм.
Нагадаємо, що у Києві на Контрактовій площі таксист Uklon їхав зустрічною смугою.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:58Український еротичний трилер "Всі відтінки спокуси": представлено тизер акторського дебюту Володимира Дантеса ФОТО Відео
- 15:26Сховався на прийомі громадян: керівник фракції "слуг народу" у Київраді Вітренко два місяці відмовляється зустрічатися з ветеранами
- 07:10Окупанти вночі вдарили дронами по передмістю Києва, є поранені
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 17:06Цього року кількість суттєво пошкоджених будинків в столиці зросла вдвічі, — КМДА ФОТО
- 15:26Кличко: Передав від киян бійцям 5 Київської ОШБр велику партію FPV-дронів та "Мавіків" ФОТО
- 10:59Кіберполіція "накрила" схему "заробітку" на організації договірних ігор з настільного тенісу ФОТО
- 19:16Керівництво САП "зливає" матеріали справ, держава втратила 2,5 млрд грн, — експрокурор
- 15:31Україні потрібна правоохоронна, а не кримінальна система, — Продан
- 13:04Вар’єте "Рояль", ностальгічна "Територія А" і вистави для дорослих: серпень у Caribbean Club та Pepper’s Club ФОТО
- 10:47Чергове дно чи реальний рівень нашого футболу: чемпіон України програв чемпіону Кіпру Відео
- 19:32 У Києві підозрюваний у злочині увімкнув газ у квартирі та підірвав її: є поранені ФОТО
- 14:45У Києві на Хрещатику двоє молодиків познайомилися з 12-річнкою дівчинкою, завели у під’їзд і зґвалтували ФОТО
- 16:03Кличко передав двом бригадам Нацгвардії 2300 дронів від киян ФОТО
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 14:00За депутатами від УДАРу почали стежити – Мирослава Смірнова викрила переслідувачів та опублікувала відео Відео
- 11:40Більше доби на Київщині ліквідовували пожежу, що виникла після ударів рашистів (ВІДЕО)
- 08:02Загиблих від удару по Києву 31 липня побільшало до 26