ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Київенерго" нарешті пояснили, чому кияни отримали платіжки з шокуючими сумами

У жовтні "Київенерго" встановлювало тарифи за теплопостачання за методикою, яка враховувала температуру навколишнього середовища, тому платіжки були меншими, ніж у листопаді
Depo.
16 грудня 2015 12:55
ФОТО: depo.ua
У "Київенерго" нарешті пояснили, чому кияни отримали платіжки з шокуючими сумами
У "Київенерго" нарешті пояснили, чому кияни отримали платіжки з шокуючими сумами

Про це заявив комерційний директор "Київенерго" Євген Бушма, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Українську правду. Київ.

"Перше, на що треба звернути увагу, жовтень місяць – це початок опалювального сезону, листопад опалювання тривало цілий місяць. У жовтні ми приймали нову інноваційну методику, яка враховувала навколишню температуру. Тобто фактичного тепла, яке подавалося", - зазначив він.

"Оскільки ця норма не була затверджена Кабінетом міністрів, вона лише пропрацьовувалася. Це був пілотний проект. На даний момент вона не прийнята. Тому ми повернулися до стандартного нарахування – якщо немає лічильника, площа опалювальної квартири множиться на 16,14 гривень за метр квадратний", - пояснив Бушма.

Таким чином за квартиру за 2-3 кімнатну квартиру 50-70 кв.м. столичним жителям доведеться заплатити від 800 до 1150 гривень. А мешканцям, яких обслуговує ТОВ "Єврореконструкція" - іще більше, бо їм за кожен метр опалювальної площі нараховують по 16,92 гривні.

Представник "Київенерго" також розповів, як сьогодні киянам нараховують платіжки на тепло.

"У місті Києвом встановлені такі тарифи – якщо в домі є лічильник – 657,24 гривні за гігакалорію. У нас залишається деякі квартири, які ще цього не мають. Для цього сегменту буде застосовуватися тариф – 16,14 гривні за кв.м. опалювальної площі", - зазначив Бушма.

Нагадаємо, столичним жителям, будинки яких обладнані тепло лічильниками, у листопаді нарахують плату не за показниками лічильника, а за тарифом НКРЕ у 16,14 гривні за кв.м.

Раніше у КМДА запевняли, що у грудні понад 93% київських родин розраховуватимуться за тепло за будинковими теплолічильниками, а не за тарифом.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ