ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Київраді жадають розрізати арку Дружби Народів на шампури для шашликів

Київрада прийняла рішення про демонтаж комуністичної символіки
Depo.
14 травня 2015 13:19
ФОТО: depo.ua
У Київраді жадають розрізати арку Дружби Народів на шампури для шашликів
У Київраді жадають розрізати арку Дружби Народів на шампури для шашликів

Про це повідомляє кореспондент Київ.depo.ua.

Зокрема, до 28 червня мають скласти список комуністичних символів, які зникнуть зі споруд столиці.

До Дня Незалежності ця символіка має бути демонтована, а до 31 березня 2016 року на її місці має з'явитися державна символіка України.

Варто додати, що згідно рішення, демонтувати мають зображення Леніна, а також герби з "серпами і молотами".

Крім цього, перед голосуванням деякі депутати Київради виголошували зовсім кардинальні ідеї стосовно декомунізації Києва.

Наприклад, представник комісії з культури Київради Володимир Бондаренко заявив, що є багато думок стосовно того, як бути з аркою Дружби Народів, яка знаходиться на пагорбах Дніпра.

"Як на мене, її взагалі треба порізати на шампури для шашликів. Сьогодні немає ніякої дружби між Росією та Україною, яку раніше символізував цей монумент", - зазначив він.

Крім того, були навіть ідеї запропонувати Компартії України гуртом зкупити усю символіку Радянського Союзу, а потім розмістити її у музеї. А гроші від цього покласти в бюджет Києва.

Втім, відповідний "тролінг" Компартії залишився лише словами. Депутати лише проголосували за демонтаж зображень Леніна та "серпів і молотів".

Скільки на це потрібно виділити грошей з міського бюджету поки невідомо, але деякі депутати Київради сподіваються на допомогу спонсорів.

Нагадаємо, 23 березня на на засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків підтримано проект рішення про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать комунальної власності територіальної громади міста Києва державною символікою України.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.