У Кличка кажуть, що укріпили Володимирську гірку та схили парку "Хрещатий"

У ці схили "закопали" спеціальні палі та підпірні стіни
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, проведено роботи із влаштування підпірних стін та укріпленню схилів на Володимирській гірці та у парку "Хрещатий". Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

"З парку «Володимирська гірка» можна побачити будівельні майданчики на схилах гірки. Було отримано висновок науково-дослідного інституту будівельних конструкцій про необхідність максимального укріплення ділянки. Територія біля Філармонії також вже давно потребує укріплення. Цим Інститутом було розроблено відповідне проектне рішення", – розповів Олександр Спасибко.

За його словами, схили укріплено майже 400 буронабивними палями і 4 підпірними стінами. Протизсувні роботи й будівництво підпірних стін велося і з боку парку "Хрещатого", недалеко від філармонії.

"За роботою будівельників наглядає НДІ будівельних конструкцій. Усі роботи виконуються згідно з графіком та повністю відповідають будівельним нормам і стандартам. Тож ми і надалі будемо інформувати киян про перебіг робіт", – додав Олександр Спасибко.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що будівельники встановили останній прогін на скандальному мосту через Володимирський узвіз. 

Також нагадаємо, що у березні стало відомо, що ЮНЕСКО фактично заборонило будувати даний міст. Проте у мерії заявили, що усі документи у повному порядку. 

в середині листопада 2018 року заступник мера Олександр Спасибко повідомив, що на Володимирській гірці розпочались "археологічні дослідження", після яких одразу мало розпочатися будівництво мосту. Як будівництво узгоджувалося без археологічних досліджень, не уточнялося. Офіційно про старт зведення переходу було оголошено за місяць, в середині грудня. Відкрити міст мають до найближчого Дня Києва наприкінці травня.

За наявними даними, вартість проекту складає близько 260 млн грн. Восени, 16 жовтня, КП "Інженерний центр" за понад 390 тис. грн., без торгів, замовило виготовлення макета, який має інформувати перехожих про будівництво пішохідно-велосипедного моста через Володимирську гірку. При цьому в столичному бюджеті на 2018 рік на міст над Володимирською гіркою було закладено 70 млн грн., а в кошторисі на майбутній рік, за прогнозами, на ці ж цілі планують виділити ще 115 млн грн.

Для порівняння, на будівництво одного з найвідоміших і найважливіших столичних довгобудів, Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро і Чорторий, можуть дати лише 630 млн грн., що навіть менше, ніж в поточному році (1 млрд грн). На реконструкцію трамвайної лінії по вулиці Дмитрівській на кінець минулого року було потрібно більше 200 млн. гривень, але виділили лише 100 тис. гривень на проектні роботи. На ремонт та заміну ліфтів на 2018-й було передбачено 26 млн. гривень (2017 року було закладено 100 млн, але "освоїти" їх не встигли), хоча загалом потрібно 740 млн. грн.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook