У Кличка викинуть майже 400 тисяч гривень за макет скандального моста

В мерії вже замовили перехід між Хрещатим парком і Володимирською гіркою, яким марить Кличко

  • Київ
  • 16 листопада 2018 17:37

КП "Інженерний центр" без торгів замовило виготовлення макета, який буде інформувати перехожих про будівництво пішохідно-велосипедного моста через Володимирську гірку, передає Depo.Київ з посиланням на "КиевВласть".

Підряд без проведення тендеру віддали ПП "Формат", яке за 25 років свого існування не мало досвіду перемог в держзакупівлях. Заплатять підприємству за макет 390,1 тис. гривень, що, мабуть, не так вже й багато у порівнянні з 260 млн бюджетними гривнями, які планується витратити на будівництво всього моста.

Як виходить з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 16 жовтня 2018 року КП "Інженерний центр" уклав договір з ПП "Формат" на виготовлення демонстраційного макета по об'єкту "Будівництво мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" в Печерському і Шевченківському районах. Вартість угоди склала 390,1 тис. гривень (приблизно 14 тис. доларів).

До 31 грудня 2018 року підрядник повинен виготовити макет, розмістивши на ньому існуючі об'єкти містобудування та благоустрою в масштабі 1:500 пропорційно їхнім розмірам. На макеті повинна бути встановлена ​​табличка з найменуванням об'єкта "Мостовий пішохідно-велосипедний перехід між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" в Печерському і Шевченківському районах". Також він має транспортувати готовий макет у визначене замовником місце і встановити для нього захисне прозоре укриття.

Згідно з угодою, 26% від загальної вартості робіт становить оплата за виготовлення шаблонів основних деталей макета і підрамника, 50% – за виготовлення рельєфу макета і основних його об'ємів, і ще 24% – за фарбування об'ємів та рельєфу макета, його остаточне оформлення.

ПП "Формат" отримало підряд без проведення торгів. Замовник в системі ProZorro опублікував лише звіт про укладений договір і сам договір.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, компанія ПП "Формат" існує з 1992 року. Її засновником і керівником є ​​Михайло Антипов, а підписантом - Олександр Плосконос. Дотепер компанія в жодному тендері участі не брала.

Нагадаємо, що під прикриттям 210-метрового пішохідно-велосипедного переходу у Кличка хочуть забудувати дніпровський схил під Аркою дружби народів. На оприлюднених мерією рендерах звертає на себе увагу величезний комплекс невідомого призначення з прилеглою інфраструктурою, розташований під оглядовим майданчиком Арки дружби народів. Це вже не перший об'єкт, який плюндруватиме вид дніпровських пагорбів. Також зауважимо, що рендери із зображенням комплексу з боку Дніпра знайти не вдалося.

Нагадаємо, раніше в мерії хотіли встановити на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні" гігантський флагшток за 47,5 млн гривень, але покич що начебто відмовилися від цієї ідеї.

Крім того, призначені для облаштування веломаршруту "Троєщина – Європейська площа" 50 млн грн були несподівано передані одному з київських забудовників для реконструкції зоопарку.

Також нагадаємо, що в столиці досі нема актуального Генплану, згідно якого б розвивалося місто, натомість Київрада, а саме коаліція політсил нинішнього мера Віталія Кличка та колишнього міськголови Олександра Омельченка, в режимі конвеєра "штампують" так звані Детальні плани територій, які дозволяють необмежену ущільнюючу забудову столицю із тотальним знищенням зелених зон.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook