У СЕС стверджують, що з бюветів Києва тече "Моршинська" та "Лужанська"

Після передачі бюветів міста на баланс "Київводфонду" київська СЕС провела дослідження води і виявилося, що в деяких бюветах тече цілюща вода

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вести.

Так, за словами головного санлікаря міста Олега Рубана, вода, яка за складом схожа на Моршинську, переважає в Голосіївському, Подільському, Печерському, Солом'янському та Шевченківському районах.

"У ній високий вміст кальцію, натрію, калію, кремнію, гідрокарбонату, хлору, сульфатів, фосфору та вуглецю", - сказав він.

Зазначається, що бювети з водою, що нагадують за складом лікувальні води ( Лужанська, Трускавецька), розташовані в Святошинському і в частині Шевченківського району (Нивки, Виноградар).

У Деснянському, Дніпровському і Дарницькому районі можна зустріти бювети, вода в яких нагадує Миргородську. Тут до складу входять компоненти кальцію, гідрокарбонату, хлору, вуглецю, у високих концентраціях - барій, бром, йод.

У СЕС попереджують, що лікувальну воду не можна пити у великих кількостях.

"Якщо, припустимо, випити за день кілька літрів води, де переважає кремній, то може виникнути дисфункція кишечника", - сказав Рубан.

Нагадаємо, на початку грудня міська СЕС забракувала більшу половину київських бюветів. У "Київводфонд" пояснили, з чим пов'язані відхилення якості води у бюветах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook