Брудне скло та стерта велодоріжка: Як соцмережі реагують на "хвороби "мосту Кличка"

Відкриття велосипедно-пішохідного мосту через Володимирський узвіз мало стати піар-тріумфом для очільників міста, але щось, схоже, пішло не так
 

Кияни другий день затято діляться враженнями та фотографіями, обговорюючи нову столичну локацію, яка, за обіцянками мерії, мала стати туристичною перлиною, але на другий же день прославилася тріснутим склом, а на третій – ще двома. Depo.Київ зібрав найбільш яскраві дописи у соцмережах щодо якості виконання робіт під час зведення мосту і, власне, їхнього результату.

Наприклад, Facebook-користувач Олексій Копитько прийшов на міст о шостій ранку, коли там точно нема натовпу, аби покраще все роздивитися. Зокрема він звернув увагу на широчезну щілина між склом та полотном мосту, в яку можна засунути книжку. Також він відзначив пустоти та бруд між прошарками скла.

Користувач соцмереж Андрій Коваленко пише, що навколо мосту вражають купи сміття, недороблений асфальт. 

У свою чергу, Юрій Гаврилечко пише про економічні аспекти у будівництві мосту. 

Роман Реведжук пише, що в Китаї звели набагато довший міст зі скла і за значно нижчою вартістю, ніж у столиці України. Зазначимо, що порівння з київського переходу з китайським мостом дуже популярне останні дні, але викликає питання щодо вказаної вартості робіт – ймовірно, заниженої.

Олександр Крутилько припускає, що хтось з комунальників може не дорахуватися зубів після того, як сляна частина мосту дала тріщину. 

Киянка Соня Березовська взагалі пише, що стояла поруч, коли під одним з пішоходів тріснуло скло. 

Богдан Будлянцев показав, які затори можуть чекати водіїв, які у вихідні їдуть через Володимирський узвіз. Справа в тому, що усі охочі зайти на міст, ставлять машини прямісінько на тротуар. 

Денис Фетисов зазначає, що на мосту вже почала стиратись та руйнуватись велосипедна доріжка. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook