Як зносять Шулявський міст: Металобрухт з патріотичних парканів і пляшки з-під горілки на згадку
Комунальники розпочали активну роботу з демонтажу Шулявського шляхопроводу
- Київ
-
18 березня 2019 17:00

Кияни з острахом чекали на колапс в районі Шулявського шляхопроводу, який почали реконструювати напередодні. Проте усе вийшло трохи інакше. Кореспондент Depo.Київ відправився до шляхопроводу, щоб на власні очі подивитися, як стартувала реконструкція, яку дехто називає "будівництвом століття".
Ми йшли до нього з боку станції метро "Дорогожичі". На перетині вулиць Довженка та Цедіка прямий шлях на Шулявський міст закінчується. Тут стоїть патруль копів, який нікого далі не пропускає. Є можливість повороту лише на вулицю Цедіка.
Тепер водії, які раніше просто їхали через Шулявський міст, якщо хотіли потрапити на вулицю Гетьмана, мають пройти кілька кіл пекла. По-перше, їм потрібно виїхати на вулицю Нестерова, а далі – на проспект Перемоги.
Треба мати неабиякі здібності, щоб з першої смуги руху на проспекті Перемоги перелаштуватися у крайню ліву для повороту на вулицю Гарматну, а потім – на Виборзьку.
Після цього буде вулиця Гетьмана. Таким чином шлях у кілька сотень метрів через Шулявський міст перетворився у справжнє випробування для водіїв. Трохи легше автолюбителям, яким потрібно з вулиці Гетьмана проїхати на Довженка. На під'їзді до Шулявського мосту рух транспорту "йде" вправо з виїздом на проспект Перемоги.
Тут облаштували світлофор, який дає змогу проїхати через перехрестя на вулицю Довженка.
Також на цьому світлофорі можна повернути на проспект Перемоги як в бік центру, так і в бік Нивок.
На самому ж шляхопроводі на повну кипить робота. Тут спеціальна машина знімає асфальт з тепер вже колишньої дороги.
По спеціальній стрічці вже подріблений асфальт скидають на вантажівку для подальшого використання.
Знявши шар асфальту, дорожники вже дійшли до "чорнового" полотна дороги.
На самому ж мосту комунальники почали видовбувати бордюри, що розміщені на узбіччях.
Мабуть, на металобрухт підуть залізні паркани, які були встановлені вздовж усього мосту.
Потрощені паркани під час нашого візиту валялися на дорозі. А ще кілька років тому їх фарбували у жовто-блакитні кольори.
Тим часом помічаємо комунальників, які вже знімають ліхтарі зі стовпів вуличного освітлення.
Їх складають на вантажівку. Ми побачили кілька десятків таких ліхтарів.
Біля самого мосту екскаватори риють глибокі траншеї.
Обійшовши усі локації Шулявського шляхопроводу, можна також знайти емоційні "фішки". Наприклад, на одній зі стін мосту є дуже гарний малюнок, а поряд, у ніші, лежать кілька пустих пляшок з-під горілки. Можливо, тепер місцевим любителям перехилити чарчину на вулиці, доведеться шукати інші місця для цього.
Загалом якогось мегаколапсу в районі Шулявського мосту, на який усі очікували, у понеділок, 18 березня, не сталося. Так, схеми об'їзду не надто зручні для водіїв. Особливо це стосується тих водіїв, яким потрібно їхати з вулиці Довженка на вулицю Гетьмана. Проте іншого варіанту, мабуть, і не вигадаєш. Звісно, спостерігаються досить сильні тягнучки проспектом Перемоги з боку Святошина в сторону центру.
Особливо велике скупчення машин можна побачити біля самого Шулявського шляхопроводу. Проте вже за ним, проїхавши світлофор, тягнучок немає.
Проте багато водіїв почали обирати собі інші шляхи, щоб об'їхати проспект Перемоги в районі Шулявки. І саме на таких шляхах почалися серйозні затори, які раніше не фіксувалися. Наприклад, тепер багато водіїв, їдучи з боку Нивок, в районі станції метро "Берестейська", виїжджають на вулицю Дегтярівську. І вже тут спостерігаються досить солідні корки.
Скрін: Google. Карти
Таким чином, через вулицю Дегтярівську деякі водії виїжджають на вулицю Довнар-Запольського, а потім – на вулицю Маршала Рибалка з виїздом на вулицю Чорновола.
Після цього на розв'язці в районі Повітрофлотського шляхопроводу можна знову виїхати на проспект Перемоги.
Тепер усі вищеперераховані дії водіям доведеться виконувати найближчі півтора роки поки не запустять у дію нову розв'язку біля станції метро "Шулявська".
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:42Керівник апарату КМДА Загуменний про відмову суду брати його під варту: Звинувачення будувались на припущеннях та домислах
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 16:50Якщо влада забере у Києва гроші, військові їх не побачать, — екснардеп
- 13:45Безпідставні підозри прокуратура використовує для залякування та дискредитації міської влади, — керівник апарату КМДА
- 17:55Безпідставні обшуки у КМДА по справах 5-10-річної давнини блокують життєдіяльність міста, — керівник апарату
- 15:43Дивовижна продуктивність у знищенні місцевого самоврядування, — Кличко про висловлювання Генпрокурора
- 09:20"УЗ" запустить додаткові потяги з Києві до Львова та Вінниці
- 20:29Прокуратура звинувачує у підтопленні метро нинішніх посадовців, хоча помилки зроблені ще у 2010 році, - заява КМДА
- 16:37"Слуги народу" знову хочуть забрати у Києва гроші на ЗСУ, медиків, освітян та переселенців, — Гончаренко
- 14:39Голова КМВА Ткаченко має всю інформацію для впорядкування хаосу з перепустками в комендантську годину, — КМДА
- 10:50На 10 років відправили за ґрати киянина, що підпалив військові авто на замовлення ФСБ ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 22:15Цього сезону вперше за 20 років Україна залишилася без свого представника у Лізі чемпіонів з футболу
- 19:14Через позапланове вилучення коштів з бюджету Києва втратили б військові, бюджетники та ВПО, - Продан
- 17:29Готують масштабні обшуки в опозиційних депутатів Київради, коли увага суспільства буде прикута до переговорів Трампа і Путіна, — Береза
- 16:31У Києві судитимуть чоловіка, який на дитмайданчику обікрав 10-річну дівчинку
- 17:02Бразильський карнавал голів у Львові, розгром від чемпіона: завершується другий тур УПЛ
- 19:58Український еротичний трилер "Всі відтінки спокуси": представлено тизер акторського дебюту Володимира Дантеса ФОТО Відео
- 15:26Сховався на прийомі громадян: керівник фракції "слуг народу" у Київраді Вітренко два місяці відмовляється зустрічатися з ветеранами