Російський проєкт реставрації Бабиного Яру: Київрада перенесла розгляд
Київська міська рада під час сесії 23 лютого перенесла розгляд проєкт реставрації Бабиного Яру за розійські кошти
- Київ
-
23 лютого 2021 11:54

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на пресслужбу Київради.
Міський голова Віталій Кличко заявив, що довкола цієї теми було багато спекуляцій і депутати повинні заслухати представників проєкту перед прийняттям рішення.
"Великий резонанс і обговорення в суспільстві отримала тема Меморіалу в Бабиному Яру. Чимало і спекуляцій довкола цього. Тому я пропоную не розглядати на сьогоднішньому засіданні і перенести питання виділення земельних ділянок для облаштування вхідної групи майбутнього Меморіалу. І спочатку провести окремі депутатські слухання, де Фонд "Бабин Яр" представить концепцію проекту та відповість на запитання, що хвилюють депутатів Київради", – сказав Кличко.
Читайте також: Російські олігархи та троянський кінь Путіна: Що відомо про проєкт Бабиного Яру, який можуть ухвалити 23 лютого
Нагадаємо, що голосування за російський проєкт реконструкції "Бабиного Яру" мало відбутися на сесії Київради 11 лютого.
Однак Кличко зняв з розгляду Київради російський проєкт реконструкції Бабиного Яру.
Раніше виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України Йосиф Зісельс заявив, що ініціатори російського проєкту меморілального комплексу "Бабин Яр" 25 грудня розпочали розкопки на Кирилівському православному кладовищі і знайшли там залишки поховань.
Зісельс також заявив, що Зеленський з підказки Єрмака підтримав російський проєкт "Бабиного яру".
Київські професори, публіцисти, журналісти, літератори, історики та інші видатні діячі звернулись до Київради з проханням не підтримувати російський проєкт реконструкції Бабиного Яру.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:50 Рада підтримала законопроєкт про виплати для військових, які потребують лікування після полону
- 15:518 млрд з бюджету Києва на підтримку ЗСУ зникнуть у безкінечній фінансовій дірі "УЗ", — замкомбата 3-ої ОШБр
- 15:24Олена Зеленська анонсувала тему цьогорічного Саміту перших леді та джентльменів
- 14:55Місто позбавляють ресурсів, щоб тиснути на самоврядування, — Кличко про вилучення 8 млрд з бюджету Києва
- 16:24Віталій Кличко провів зустріч з лідерами ЄС щодо перемовин у Вашингтоні
- 11:10Групу ворожих агентів, у "фокусі" яких був Київ та Одещина, викрила СБУ ФОТО
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 11:02Ворожі БПЛА вночі пошкодили ангар під Києвом
- 10:16"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Львовом (ГРАФІК)
- 09:15У Києві зранку вибухнув позашляховик: Що відомо ФОТО
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 11:42Керівник апарату КМДА Загуменний про відмову суду брати його під варту: Звинувачення будувались на припущеннях та домислах
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 16:50Якщо влада забере у Києва гроші, військові їх не побачать, — екснардеп
- 13:45Безпідставні підозри прокуратура використовує для залякування та дискредитації міської влади, — керівник апарату КМДА
- 17:55Безпідставні обшуки у КМДА по справах 5-10-річної давнини блокують життєдіяльність міста, — керівник апарату
- 15:43Дивовижна продуктивність у знищенні місцевого самоврядування, — Кличко про висловлювання Генпрокурора