ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кличка запевняють, що кияни-діабетики вже з інсуліном

Проблема закупівлі інсуліну для киян повністю вирішена і всі кияни, хворі на цукровий діабет, будуть ним забезпечені
Depo.
5 червня 2015 10:38
ФОТО: depo.ua
У Кличка запевняють, що кияни-діабетики вже з інсуліном
У Кличка запевняють, що кияни-діабетики вже з інсуліном

Про це заявив заступник голови Київської адміністрації Михайло Радуцький, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на сайт міської влади.

"Наразі антимонопольний комітет не прийняв скаргу однієї з вітчизняних фармацевтичних компаній, торги розблоковано і у нас немає перешкод для закупівлі інсуліну. Тож проблема закупівлі і постачання інсуліну для киян повністю вирішена", - сказав чиновник.

Він пояснив, що 25% інсуліну були імпортними, і саме на них була скарга, а вітчизняний інсулін КП "Фармація" вже отримує.

Радуцький також наголосив, що ситуація з інсуліном - це проблема, яка виникла не цього року.

"Це системна проблема, яка протягом 23 років не вирішувалася, цього ж року керівництво міста прийняло рішення детально розібратися та знайти важелі впливу. Після того, як всі виконають поставлені завдання, ми сподіваємося розробити план дій, щоб наступного року така ситуація не повторилася", - наголосив чиновник.

Нагадаємо, Департамент охорони здоров'я визнає, що не може у повній мірі забезпечити хворих на діабет необхідними препаратами: наразі місто не може купити третину необхідних ліків.

Пізніше стало відомо, що рішенням Антимонопольного комітету від 20 травня 2015 року призупинено процедуру закупівлі інсулінів для мешканців м. Києва.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.